תגעי לי במקום הכי רגיש של הנפש. מה? שמעת מה אמרתי. אני רוצה שתפעימי אותי בנקודה הכי נסתרת שלי, זו שהייתה חבויה כל השנים, זו שתמיד הרגשתי שהיא קיימת בתוך תוכי אבל לא היה מי שיחשוף אותה. אני לא מבינה בדיוק מה אתה רוצה. זו פגישה שלישית שלנו סך הכל. איך את לא מבינה? נראה לי שאת כבר צריכה להכיר אותי. סך הכל אני מבקש שתקראי אותי כמו ספר פתוח, כמו את כף ידך, שתדעי אותי בעל פה, שתביני את צרותי, שתאזיני למצוקותיי, שתראי בי את בבת דמותך המשתקפת בי כמו מראה לטושה, שתגלי לי את רזי צפונותי. מה לא ברור? תשמע, אני לא כל כך סגורה עדיין על הכיוון שלך, IF YOU KNOW WHAT I MEAN, כלומר, תגיד שוב מה בדיוק אתה רוצה שאני אעשה? איזה דיכאון אתך, את לא מבינה כלום. אני בסך הכל מבקש משהו נורא פשוט. שתטלטלי אותי בסערת נפש מוחצת, שתפילי אותי על הקרשים של הוויית קיומי, שכל הבל פה היוצא מפיך יזעזע אותי ת"ק על ת"ק אמה, שאני אשתוקק להיות לצידך כל רגע, כל דקה, כל חלקיק שניונת מזערי. מה כבר ביקשתי? לחלום עלייך בהקיץ בכל מצב שהוא? להתעלף ברגע שאראה את דמותך נוגהת באור יקרות לעברי? זה כל כך מוגזם? אני חושבת שאולי אתה צריך יותר לנסות לרגע… מה לנסות? מה כאן כל כך קשה? זה בדיוק מה שמראה אם אנחנו מחוברים במקום הכי עמוק בנפש. אם אני קורן מאושר ביחס של 1:20 על כל דקת סלולארי איתך, אם אני מסתובב הזוי ברחובות היותר נידחים של השכונה, אם אני מרגיש שכל מראות ילדותי מוקרנים על בד 12X5 בתהומות הנפש שלי, אם אני חש את כל האהבה שבעולם גועשת בי, חומרת, משתכשכת, מתלמלמת, נוגעת, פורצת, הומה… את מבינה מה אני מתכוון? בערך. אבל אתה לא חושב שצריך אולי קצת לחכות עם כל ה, איך לומר, השאיפות שלך? אולי, כאילו, צריך איזה זמן לדברים להתפתח, לצמוח בינינו? תביני, אני לא באתי הנה לשחק משחקים. אני מחפש את האחת והיחידה. לא רוצה להיות מהביינישים שיוצאים ומתחתנים עם הראשונה שהם פוגשים. אם את אומרת שאת בעצם לא מרגישה את הנגיעה הרדיואקטיבית של הגעגועים המוחלטים ואין בינינו את הרגע היחיד והמיוחד הקושר כל זוג אוהבים באשר הם בעבותות עבים של אהבה כובשת… אז אולי זה לא זה? אמממ… לא יודעת. אולי באמת זה לא זה? טוב, תשמעי. בואי נעשה הפסקה קטנה. שבועיים שלושה בלי דיבורים ופגישות, ואם אני רואה שאני כוסף אלייך בכל רמ"ח אבריי ושס"ה גידי, נשימתי נשנקת ונעשית קצרה, וכל מעייני הומים כל היום רק אלייך, אם אבחין שאין לי חיים בלעדייך ונשמתי מרוקנת וחסרת מעוף, אם אשפל וקומתי תכפף עד אמאס בשעון החול של ימי, אני אתקשר ונראה אם יש מה להמשיך. בסדר? ---- ידעתי שתסכימי. את בחורה טובה. את מבינה אותי. אז נדבר, אה?