עוד מדרגה, עוד מדרגה, עוד אחת.. שיט! יש עוד איזה 50 עד שנגיע למעלה, וכולם דוחפים אותי ודורכים עליי, מה אני עושה כאן בכלל?? הייתי צריך להשאר במלון, בבריכה, במקום כל ניג'וזי השכל ההיסטורים האלה. בסדר, אז יש להם כמה בניינים ישנים וניסו להרוג אותם כבר לא-יודע-כמה שנים, מה אכפת לי?! והחום המגעיל הזה.. שיבואו אלינו, אני אראה להם מה זה מזג אויר נורמלי, מה זה אתרים היסטוריים מרשימים באמת ואיך צריך לבנות מדרגות כדי שלא... אפספס. רק שלא אפספס. כבר רבע שעה שאני רץ, משתחל בין מרפקים עגלות ושפות זרות, חייב להספיק להגיע בזמן לברכת כהנים. זה רגע שמיימי ממש, הרי כך בדיוק נהגו בבית המקדש! להשפיל ראש בפני נציגינו בקודש, לחוש בברכת אלוקים חלה עליי. בעזרת השם, הלוואי ואזכה לעמוד כך עם כל עם ישראל בבית המקדש השלישי... לא תהיה עזרת נשים. הם היו כ"כ פרימיטיבים שאפשר להשתגע. פעם, במשטר הדיכוי של אז, לכולם היה נראה הגיוני שהנשים צריכות לביות מבודדות בצד, בלי "להטריד" את הגברים בתפילה. אני מתעצבנת רק מלחשוב על זה!! את תראי, אם יבנו שוב בית מקדש- תהיה רחבה אחת פלורליסטית. יהיה יוניסקס! אולי... אכפת לך לשים עליך מטפחת? צריך לכבד את המקום, זה מקום קדוש. תודה, תזכי למצוות. כל הנשים שמגיעות לכאן בפריצות, ה' ישמור.. אני מקווה שאלוקים משתדל לא להסתכל עליהן. פשוט בושה! כל הבטן בחוץ, ומירי שלי צריכה לראות את זה. אח"כ מתפלאים שהמשיח לא מגיע.. הרי ברגע שכל בנות ישראל יתלבשו צנוע- ברור... שזה הר הבית, מתוק. הנה, אבא ירים אותך על הכתפיים כדי שתוכל לראות ויסביר לך מה זה כל דבר. שם זה הר הזיתים. לא, אי אפשר ללכת לקטוף. ותראה-באיזה צבע זה? נכון, אז זו כיפת ה... נכון מאוד חמודי!      כ-ל מה שאתה רואה פה מסביב, זו ירושלים .