היום הציעו לי נישואין... ואו,ואו,ואו,רגערגערגעגרגעגרגערגעגרגעגרגע! אני אפילו לא בגיל החוקי להירשם בלשכת הרבנות לנישואין! עוד אין לי אפילו רשיון נהיגה, בקושי תעודת זהות! אני עדיין הילדה הקטנה שעומדת מול המראה בחדר עם בגדי שבת נעלי לכה ואיפור מוגזם מאמא ומדמיינת שהיא מקבלת את האוסקר ומודה למנג'ר שלי ולמלבישה ולבמאי שנתן לי הזדמנות ראשונה ולהורים שלי שלא יכלו לבוא מישראל לטקס כי הם נתקעו בבדיקה ביטחונית בנתב"ג ותודה כמובן לחברות שלי וטנק יו ענק גם לכל החברות שלי מאל איי שתמכו בי לאורך כל הדרך ואסור לשכוח את התודה הכי גדולה לבע-----אני אפילו לא מסוגלת להעלות מעל מסך המחשב את המילה הזו ואיך מישהו בכלל יכול לחשוב על המילה הזו בגיל הזה וחוצמזה אני רוצה לגמור קודם בגרויות למרות שאני יודעת שהממוצע שלהן יגרד בקושי רב את השבעים וחמש שיווצר עקב חוסר השקעה בדברים החשובים באמת כלומר הלימודים לפי אבא שלי או מימוש עצמי לפי אמא שלי שגם אמרה לי שהיא לא תרשה לי להתחתן אם אני לא עושה הסכם טרום נישואין בחתימת עורך דין נוטריון ואהרון ברק לפחות ואני חייבת לקבל אישור הורים לפני גיל 17 אם אני רוצה להתחתן... מי? מי רוצה להתחתן הא? הראה לי את פניך אדם צעיר ופוחז... רגע זו אני ? לא זו לא אני בעצם מה קורה כאן היום אני צריכה טיים אאוט כמו בכדורסל כמו שהוא אוהב לשחק במוצאי שבת עם החבר'ה מהישיבה שאני בכלל לא סובלת איך אני יכולה להתחתן עם מישהו שאני לא סובלת את החברים שלו ובכלל זה יהיה קצת קשה לגור בישיבה עם עוד מליון בנים מסביב זה כל כך לא צנוע וגם לא נראה לי שהראש ישיבה שלו יסכים אפילו מורות הוא לא מרשה שילמדו בכיתות בשמינית מחשש לקראשים בוסריים מטעם התלמידים שמה שמעניין אותם ברגע שנכנסת מורה לכיתה הוא לאו דווקא הגמרא שמונחת לפני עיניו ובכלל הוא גם ככה לא? איך אני יכולה לסמוך עליו שלא יסתכל על המנקות של יום שישי במקום לחשוב על אישתו כלומר זו המיועדת להיות אישתו שששננננייייההה... עוד לא הסכמתי בכלל זה נקרא שאנחנו מאורסים אם הוא הציע לי נישואין אם כן אז אנחנו בצרות עכשיו אם יש צורך ללכת להתגרש ברבנות אמרו לי שזה טקס לא סימפטי והילדים יסבלו אני רוצה חמש והוא רוצה לפחות שבע אבל מה אני במצרים שש בכרס אחת לא הוא סובל את ההריון ואיך אוכל להראות את פני שוב בציבור עוד לא עשיתי שירות לאומי וכבר אני גרושה רישמית אחרי כל ההליכים ששמעתי שהם לוקחים איזה כמה חודשים וצריך טוענת רבנית וזה די לא טוב כי אמא שלו טוענת רבנית אז יהיה לו פרוטקציה והמזונות שאני אקבל בטח לא יהיו הוגנים ובכלל זה יחייב אותי לחזור חזרה לדירה של ההורים עם כל הנג'סיות של האחים הקטנים שלי שלא יהיה לי כוח אליהם כי אני אהיה שבורה מכל עניין הגירושים הזה שלא ידעתי שהוא עד כדי כך סוחט נפשית כמו ההכנות לחתונה שלנו שהיתה אגב כל כך יפה עם כל הורדים האלה מסביב לשולחנות למרות שהוא לא אוהב אדום בכלל הוא רצה פרחים לבנים אבל אמא שלי אמרה שזה לא יפה כי זה יהפוך את השמלה ללא חריגה בנוף וכלה צריכה לבלוט ביום חתונתה כדי שהחתן לא יתחרט פתאום באמצע כמו בחתונה של ההיא מהסרט של ג'וליה רוברטס או שזו הייתה ג'וליה רוברטס שהתחרטה ואני בכלל רציתי תסרוקת בשיער כמו של מג ראיין עם השפיצים האלו שעושים בפן ופסים בלונדינים אבל אמא אמרה שזה לא יפה פסים בלונדיניים על שיער ג'ינג'י אז ויתרתי ובתמורה היא הסכימה שאני אלבש נעליים על עקבים למרות שמתי שעדיין גודלים זה לא בריא לגב ואפילו לא לבריא אחרי שגודלים כי זה עושה כאבי שרירים ואי אפשר לישון בלילה ורק זה חסר עם כל הנחירות שלו קטן קטן אבל נוחר כמו פיל לפחות או היפופוטם כזה אפור שכבר התחיל להיות בשיער שלו כי מה אתם רוצים לא נשארים צעירים לנצח ויש לי הודעה שניה בסלולארי רקרגע מזהמזהמזהמזהמזהמזהמזהמזהמזהמזהמזה? טעות במספר...מישהי אחרת...סליחה...יומטוב. איך חבל כבר התחלתי להתרגל לכיסוי ראש.