כבר שנתיים, שנתיים! אני עומד בתור, ומחכה. אומרים שבסוף זה משתלם, שבסוף אתה מרגיש שלם וממוקד. זה מעייף, והיום הוא יום חם במיוחד ואני נוטף זעה ומת לשתות משהו, הראש כבר קצת מעורפל, אבל אני מפחד לאבד את התור. טעות אחת קטנה ואתה חוזר כמה צעדים אחורה. אסור לאבד את הריכוז, אסור! לידי יש תור אחר, ארוך לא פחות, אולי גם אותו אנסה פעם. זה התור לאמביציה. שם דוקא יש כאלה, אולי פרוטקציונרים, אולי סתם בעלי מזל, שרק מגיעים ותוך דקות מקבלים את התכונה במחיר מבצע. האמת, לא תזיק לי קצת אמביציה, ויש לי כמה חברים שקבלו אמביציה די בקלות ויכולים לכוון אותי לזה, אולי אני אעשה פעם מאמץ בכיוון ואבקש מהם ללמד אותי. אולי לא. נראה כבר, אם יהיה לי כח... מצד שמאל משתרך לו לאיטו התור לותרנות. תור קצר, ולא מבוקש במיוחד, ותרנות היא אחת התכונות היקרות ביותר. שם לא תראה עקיפות, לא טובות ולא "בבקשה, אתה יכול להכנס לפני". דוקא לא היה מזיק לי לתרום להם קצת ותרנות, אולי אפילו להעביר סדנא, אבל רק אחרי שאעבור קורס קצר לחיזוק ההחלטיות. כבר תקופה ארוכה אני מתלבט אם לקחת את הקורס הזה או להמשיך ולעבוד על הריכוז, ולכן לא נרשמתי עדיין. אז חם לי, ונמאס לי לחכות, ואני לא מרגיש כמעט התקדמות בתור. לא קל לרכוש תכונות. אני זוכר את תקופת ההמתנה לאופטימיות, הייתי בטוח שלעולם לא אגיע לסוף התור.. אבל בסופו של דבר הגיע היום המיוחל, והייתי ממש מאושר. אני מאושר עד היום בעצם, אלא שלפעמים צריך פעולות אחזקה, כמו לרוב התכונות. מאחורי מישהו צועק: "נמאס כבר! איך אפשר לחכות כל כך הרבה?" לדעתי, או שהוא לא עבר קורס בסבלנות, או שהוא חדש בעסק. אני מנסה להרגיע אותו, אבל הוא בשלו: "מי פה המנהל? למה צריך לחכות בחום הזה לתכונות דביליות? למי בכלל יש כח לשטויות האלה?". אני לא אוהב אנשים מהסוג הזה. כל כך מעצבנים ולחוצים, בטוחים שהם יכולים לנהל כל דבר יותר טוב מאחרים, ולא מבינים משמעות של שום דבר. אף פעם לא הבנתי איך זה שיש כל כך הרבה מטומטמים בעולם. פתאום, שני אנשים שהיו לפני עוזבים את התור ומתחילים לרוץ, כאילו הבחינו בדבר לו חיכו זמן רב. אני מנסה לעקוב אחריהם, ורואה עוד אנשים עוזבים תורים נוספים ומצטרפים לריצה המטורפת, מוסיפים על העדר ההולך וגדל. הם נעצרים ליד משאית, שמתחילה לפרוק במהירות כמויות אדירות של טמטום, ולהשליך לעבר הקהל ההולך ומצטבר לידם. במערכת הכריזה נשמעים כמה צפצופים ואז באה הודעה: "חלוקת טמטום בשעה זו ממש, החלוקה היא בחינם ומתבצעת ללא המתנה, כמות הזוכים איננה מוגבלת, נא לגשת למשאית במסוף 5 ולתפוס ככל העולה על רוחכם!"