הוא מגיע לבית של שלי , השותפה שלה נסעה לשבת והיא רוצה לארח ידידה שלה לשבת והבית קצת מבולגן..
היא מביטה במנחם כשמגיע ואומרת:
"אתה נראה הרבה יותר טוב", והיא ישר מוליכה אותו למטבח ויש שם מלא כלים לא שטופים כי הייתה מסיבה אתמול והיא התעצלה:
"שטוף את הכלים, לא יהיו כלים לא יהיה אוכל לשבת", היא אומרת לו בקול פוקד כזה.
הוא מסתכל עליה, אז בלי לשאול הרבה שאלות הוא לוקח סבון כלים ומתחיל לעבוד על הכלים המלוכלכים מהר מהר כשהוא עושה צלחות וכוסות וסירים ומזלגות,הייתה חגיגה לפני כמה ימים והיא התעצלה לשטוף ת´כלים והרבה הרבה טיט נדבק עליהם. הוא גומר את זה בהתאמצות מאוד מאוד גדולה וניגש לשלי שיושבת בסלון ורואה טלוויזיה אולי ערב חדש או סרט אחר והיא מסתכלת בו ואומרת בלי טיפת תודה:
"אין לי זמן לדבר עם אחד כמוך עכשיו, אין גם זמן עד כניסת שבת ואתה מתבטל צא החוצה ושטוף לי ת´אוטו, לא ראוי שתהיה לך הערכה למה שאני עושה בשבילך? יש כלי עבודה בכניסה".
טוב, אז הוא לוקח את המגב ואת הדלי ויורד להונדה סיוויק שלה ומקרצף ושוטף והיא יורדת אליו ונותנת לו הוראות ככה בלי לעשות כלום כלום כלום, ופתאום מגיעה לכניסה איזה בחורה רזה עם תרמיל גב קטן והיא  עם קוקו ושיער בלונדיני והיא עם עיניים כחולות ומדליקה וחמודה מאוד  ושלי רואה אותה ומחבקת אותה כשהיא אומרת:
"שלום אחותי ספיר, בואי תעלי לדירה".
והיא חוזרת לדירה שלה, הנצלנית הזאת, עם ספיר לא לפני שהיא משחררת צעקה לכיוון מנחם:
"שלא תהרוס לי ת´אוטו, לא כדאי לך לעצבן אותי, אתה לא תגמור לשלם לי!"
 הוא מזיע מאוד, אבל ספיר מאוד מרשימה אותו וחוזר לדירה והיא אומרת כשספיר נמצאת לידה:
"הרצפה טינופת, אתה לא שם לב על מה אתה דורך? שטוף לי אותה".
ומנחם ממלמל בקול בכייני:
"זה הסופשבוע אצלך?"
והיא מביטה בו ואומרת:
"לא ראוי שאתה תעזור לי, אם הייתי בבית שלך בטוח הייתי עוזרת?"
והוא יוצא פראייר ולוקח דלי וסמרטוט ועושה ספונג´ה בסלון:
"לא רק בסלון," היא אומרת, "תעשה גם בכל הבית (3 חדרים)", והוא עושה והיא עוברת עם הנעליים שלה כשהוא עושה והוא מנקה אחריה בגלל שהיא עושה לכלוך.
הוא בא אליה והיא עושה פרצוף מתנשא ואומרת בקול רם:
"בוא אליי, תעמוד כאן!"
הוא עומד כמו ילד טוב והיא צועקת לו באוזן:
"מנובל! ראית שהבגדים בחדר שלי מבולגנים, לך תסדר לי אותם".
וספיר מסתכלת עליה ושלי לוחשת אתה משהו.
טוב אז הוא גומר לסדר ת´בגדים והיא נכנסת לחדר שלה סוגרת אותו ואומרת בקול רך:
"טוב, שבת שלום",