תקתוק השעונים העיר אותה בבהלה, הזמן היה אור ליום שלישי והחודש היה חודש נובמבר הגשם שהיא כל-כך חיכתה לו סרב להגיעה, בחדשות אמרו שזה בגלל החור באוזון, היא לא הבינה איך חור באוזון של מישהו יכול להשפיע על הגשם שלה, היה לה חם אז היא זרקה את השמיכה מעליה, היא רצתה לחזור לישון היא התהפכה מצד לצד ולא נרדמה, היא נעצרה על  גבה במן כניעה והתחילה לחשוב על מה שקרה כמה שעות קודם לכן , איך הוא עמד ליד המעבר חציה נבוך באהבתו וסיפר לה "שהוא לא יכול להפסיק לחשוב עליה", היא הייתה נבוכה, היא אף פעם לא ראתה אותו ככה , הוא עמד שם עם השיער  הקצוץ שלו ,שבגלל אורכו לא ניתן היה לקבוע אם הוא שחור או חום כהה, עם העיניים הירוקות שלו, פתאום התיאור הזה שעשתה אותו לעצמה עשרות פעמים קיבל בראשה צבע ארוטי מעט, שלוש מכוניות אחת אחרי השניה מנעו ממנה להתחיל לדבר ונתנו לה זמן לחשוב, היא בדרך כלל אוהבת לירות מילים בלי לחשוב עליהם לפני, בהתחלה חשבה להגיד לו שהיא מאוד מצטערת אבל זה לא הדדי אמנם" אתה חמוד והכל אבל פה זה נגמר" כשעברה המכונית השניה שינתה דעתה, אולי אני ייתן לזה סיכוי חשבה לעצמה וזה נראה לה יפה , במכונית השלישית היא הבינה שהיא צריכה עוד כמה מכוניות כדי להחזיר לו תשובה, היא ביקשה זמן כדי להשיב, הוא הסכים, הוא מאוהב זה היה ברור שהוא יסכים, ועכשיו היא במיטה ממתינה לגשם שמסרב להגיע בגלל איזה חור אידיוטי, תמיד הגשם עוזר לה לחשוב טוב יותר, "מה אני יעשה עכשיו?" חשבה לעצמה, "אני אוהבת אותו? " "הוא בכלל לא בשבילי, הוא בכלל לא מה שאני רוצה מגבר", לא היה לה ספק שהיא אוהבת אותו, לא היה לה ספק שהוא מי שהיא רוצה עכשיו והוא רק אמר בקול את מה שהיא פחדה לחשוב בשקט, תמיד פחדה מדחייה, היא הדליקה את הרדיו , היא הבינה שהוא יודע שגם היא אוהבת אותו ושאם היא תחליט שלא אז היא תצטרך להכחיש גם לעצמה כמובן, זה היה אביתר בנאי שהתנגן בכאב ברשת ב´, היא נזכרה איך הכירה אותו, איך חיזר אחריה בטירוף, איך בסוף הסתפק בלהיות ידידים, הם היו ידידים מדהימים מדברים כמה פעמים ביום בטלפון נפגשים והכל אבל ידידים, היא ספרה לו על האהבות שלה, לו לא היו כנראה נשאר לה נאמן, לה ולעצמו, היא לא הייתה נאמנה לכלום, גם לא למדינה שלה ,"למה צריך את החרא הזה?" חשבה לעצמה כשדיווחו על חייל שנהרג באיזה מחסום בשטחים, היא חושבת שהיא תגיד לו "לא", הרי גם ככה לא יצא מזה כלום "הוא לא מה שאני רוצה" חשבה לעצמה, תמיד אהבה לבחור את הדרך הקלה והדרך הקלה בלי ספק היא לסרב לאהבה הקשה ולחכות לחיבה הקלה, כמו שהיא בחרה ונרדמה....