תאמינו או לא-זה סרט, ולא מהסרטים הקלילים והרומנטיים-פשוט סרט רע שחוזר על עצמו, בשידורים חוזרים ומעיקים ביותר. וזה לא שאני שמנה, ממש לא, אני לא שמנה-ממש לא! לא! קצת עגלגלה, כן לכל היותר עגלגלה. בעצם, קבלו תיקון – אני לא עגלגלה, או רגע יש תיאור נחמד יותר -אני מלאה במקומות הנכונים או משהו אפילו יותר יפה- אני דמות רנסנסית יפה, חושנית ולא קולבית. כן את התיאור הזה אני הכי אוהבת ועכשיו אפשר להמשיך. החלטתי שהגיע הזמן להשיל קילוגרמים עודפים, הקיץ קרב ובא, אני כבר מריחה את הביקיני, השמש והגלים. חשבתי לצאת למבצע לוהט לקראת הקיץ ולרעוב( אין מה לדאוג, אצלי אין חשש לאנורקסיה ). לצערי, רק אני חשבתי כך, הפיצה והטוסטים כנראה חשבו אחרת. אבל ניסיתי באמת שניסתי , אפילו שיננתי לעצמי מנטרה קבועה – " בלי שייק ולאפה- את תראי שאפה". ניסיתי: הפרדת אבות ומזון, מכורים לחלבונים, מכורים לשוקולד, לגלידה ולממתקים. כלום לא עזר ! החלטתי אוכלים בריא, במידות הנכונות והראויות!!! זה לא משמין כשאוכלים במידה. אבל היי, מי קובע מה היא המידה המתאימה? האמת היא -שאני די אוכלת בשביל שתיים, אתם מבינים? אחותי כל-כך רזה שאני אוכלת גם בשבילה, אהה את הגלידה בטעם נוגט- אכלתי בשביל יהודה, ואת הפרפה אכלתי בשביל קייט (מוס כמובן, קייט מוס לא נראית לכם רזה מדי?). בכל אופן כך יצא שבמשך מספר ימים( או חודשים או שנים, בקיצור כבר כמה קייצים ) שהמבצע לא נגמר. אני פשוט טובה מדי- קשה לי לראות רעבים. אבל עכשיו אני רצינית ביותר, אני נשבעת בבורקס גבינה שביד שלי –שממחר דיאטה!!!
  • 9/9/2004