"או קיי. כולם על קו יורים, לסתום פיות! גבול גזרה ימני, חבית אדום לבן, כולם מזהים? גבול גזרה שמאלי בזנ"ט, רואים? זה קו מטרות, אף אחד לא עובר בלי אישור שלי. ירי חמישה כדורים למטרת איפוס, מצב שכיבה עבור. לכולם יש אטמי אזניים? שאף אחד פה לא יוציא לי גימלים אחר כך על צפצופים באזניים. אני מחלק מטרות. קובי, ימנית עליונה. לוינסון, ימנית תחתונה. אסף - שנייה מימין עליונה. דימה... דימה? אתה נרדם לי באמצע מטווח? דיר בלאק דימה! שנייה מימין תחתונה. גיא, אמצעית עליונה. דני, אמצעית תחתונה. רועי תעיף ת'מסטיק מהפה! שנייה משמאל עליונה. שרעבי, שנייה משמאל תחתונה. אורי, שמאלית עליונה. ניסים - שמאלית תחתונה." - "דני? דני! פסססט!" - "מה גיא?" - "לאן אתה יורה?" - "אמצעית תחתונה." - "בטוח?" - "כן, אני בטוח, זה מה שהוא אמר." - "אני שואל כי אני יורה לעליונה, ואני לא רוצה שתירה למטרה שלי." - "אני לא אירה למטרה שלך." - "אני יודע, אני רק אומר, כי אחר כך אי אפשר לספור ת'פגיעות וצריך לאפס עוד פעם וצחי סתם כועס עלינו..." - "אמרתי שאני לא יורה למטרה שלך, אוקיי? תירגע." - "בסדר, בסדר גמור. אין שום בעיה. אני רק מזכיר לך, כי אחרי מה שהיה ביום שלישי..." - "יא אללה, תמיד אתה עושה לי את זה!" - "אני? זה אתה שירית למטרה שלי ביום שלישי!" - "ולמה אתה חושב? כי גם אז התחלת לזיין לי את השכל, נו, תסתום כבר ותן לי לירות." - "אוקיי, אוקיי, אתה לא צריך להתעצבן. רק תוודא שאתה יורה לעליונה ואני לתחתונה." - "אוקיי. לא! לא! אני לתחתונה!" - "מה?" - "אני יורה לתחתונה, אתה לעליונה." - "אבל לפני שנייה אמרת עליונה!" - "לא נכון, אמרתי תחתונה." - "בסדר. אין בעיה. תירה לאן שאתה רוצה." - "אני לא אירה לאן שאני רוצה, אני יורה לתחתונה כי זאת המטרה שלי, מה אתה מנסה לשגע אותי עוד פעם?" - "אני לא מנסה לעשות כלום, אני כולה רוצה לגמור עם זה כבר, בסדר? ואם אתה רוצה לירות לעליונה אז אין שום בעיה, תירה לעליונה." - "אוקיי. אני שמח שאתה מאשר לי. באמת יפה מצידך... לא! לא לעליונה, לתחתונה!" - "יא אללה, אולי תחליט כבר?" - "אני?!? אני אומר לך תחתונה, זה אתה שכל הזמן מבלבל!" - "אתה יודע מה? בוא ננסה פסיכולוגיה הפוכה." - "אלוהים, למה זה עובר עליי?" - "פשוט תזכור שאתה לא - אומר שנית, לא - יורה לעליונה." - "...נכון. בדיוק. לא לעליונה." - "אתה יורה לכל דבר אחר חוץ מהעליונה, בסדר? מצדי תירה בגבול גזרה, רק לא לעליונה, אוקיי?" - "בסדר גמור." - "כי העליונה היא שלך." - "סבבה. מה? לא לא לא, דפקט, העליונה היא שלך!" - "לא נכון, העליונה היא שלך, זה מה שאני מנסה להסביר לך כבר שעה!" - "אני פורץ בבכי עוד שנייה." - "טוב, אני רואה שאתה קשה היום. בוא נעשה ככה. איזה מטרה אתה רוצה?" - "את התחתונה." - "בטוח?" - "כן." - "אתה יודע שהתחתונה פחות יציבה?" - "אני יודע, לא 'כפת לי." - "בטוח?" - "בעצם... אתה יודע מה? אני אלך על העליונה." - "אז עכשיו אתה רוצה את העליונה?" - "כן." - "אתה סגור על זה?" - "כן. " - "אתה מאה אחוז סגור על העליונה?" -" כן כן. היט מי." - "יופי. אז אתה יורה לתחתונה." - "???" - "כי אני בטוח שמה שלא יהיה אתה תירה בסוף למטרה הלא נכונה, אז אתה פשוט תחשוב על התחתונה כדי לירות לעליונה." - "אתה מנסה לשלוח אותי לקב"ן, נכון? מה הבעיה? אתה רוצה את המיטה שלי, זה העניין? כל כך מפריע לך לישון במיטה העליונה?" - "אתה יודע מה, אולי באמת נחליף מיטות?" - "אל תחשוב על זה אפילו!" - "דני וגיא, אתם מוכנים לסתום ת'פה? כמה פעמים אני צריך להגיד שלא מדברים על קו יורים? אוקיי. כולם קיבלו מטרות? יש מישהו שלא קיבל? כן דני, יש בעיה?" - "אה... אממ... גרר.. לא." - "טוב מאוד. חמישה כדורים למטרת איפוס, בזמנכם החופשי,אש." בום. בום. בום. בום. בום. * * * "דני?" - "מה?" - "לאן ירית?" - "ל... לעליונה..." - "מה? יא מיקרוב, זאת המטרה שלי!" שתיקה. "תמיד אתה עושה לי את זה, יא אללה..."