-קודם כל אני רוצה להבהיר משהו. אני לא בייביסיטר. אני מלאך שומר. -מה ההבדל? -ההבדל, הוא, שאני לא משחק איתך בפלייסטיישן ומקריא לך סיפור שתירדם, ואני לא אתקשר להורים שלך למסעדה אם תהיה ילד רע ואני גם לא מזמין את החבר'ה שלי לחגוג על המקרר אחרי שאתה נרדם. אז אל תצפה ממני לעשות אף אחד מהדברים האלה. זה הכול. -אין בעיה. אבל עדיין לא הבנתי מה אתה כן עושה. -אני מלאך שומר. -אז מה זה אומר? שאתה אמור לחטוף כדור במקומי? -במידת הצורך, כן. אבל אני גם לא מהיחידה לאבטחת אישים. -אז מה אתה כן? -יש לך איזה סעיף אוזניים? אני מנסה להסביר לך כבר שעה שאני מלאך שומר. -אוקיי, תוכיח . אני רוצה מיליון דולר במזומן. -אהא. בסדר. -ואת מכונית החלומות שלי. -כמובן, כמובן. -ואני רוצה לגור בארמון. -בטח, ברור. לגיטימי לחלוטין. מה עם זין באורך שלושים סנטימטר? את זה אתה לא רוצה? -...מותר לבקש את זה ממלאך? -באותה מידה שמותר לבקש מיליון דולר. -מה, אתה מתכוון שלא? -ויי איז מיר. תקשיב חבוב. אני לא ג'יני, אני מלאך שומר. אתה יודע מה זה? -עד היום חשבתי שידעתי. עכשיו אני כבר לא בטוח. -מה חשבת? -חשבתי שזה כמו, אתה יודע, זה אחד שדואג לך. -נכון מאוד. -ושומר שלא יקרו לך דברים רעים. -בדיוק. -ושיקרו לך רק דברים טובים. -או. הנה הבעיה שלנו. בדיוק. -זאת אומרת שאתה לא... -לא. -אז מי כן? -תאמר לי במטותא ממך, מי בדיוק הבטיח לך שיקרו לך רק דברים טובים? המממ? זה כתוב באיזה מקום? תראה לי איפה זה כתוב. לא יכול. יודע למה? כי זה לא כתוב. יודע למה זה לא כתוב? כי לא יקרו לך רק דברים טובים. החיים קשים. ככל שתקדים להכיר בזה כך יהיה יותר טוב. -זה לא פייר! -מי אמר לך שהחיים פיירים? הא? זה כתוב? תראה לי איפה זה כתוב. לא יכול. יודע למה? -אז בשביל מה יש מלאכים? מה אתם עושים שם למעלה כבר מאה אלף מיליון שנה? -זה אני לא יכול להגיד לך. בטחון שדה. -יופי... -תשמע, מר בחור. אלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו. טוב? גם לנו יש איזה מקסימום שאנחנו יכולים לעשות. אני לא פה בשביל לארגן לך מיליון דולר או הארכת איברים. אבל שלא יהיו לך טעויות – אני מלאך שומר. אני בהחלט קיים כדי לשמור עליך מכל משמר ולהגן נפשך מדרך חטאים. לפי ההגדרה אני אפילו אמור להרים רגליך פן יפגעו באבן על הדרך. -אבל מיליון פעם נתקלתי באבנים... -אז אני מפספס מדי פעם, אוקיי? באמת מצטער. אני עדיין מלאך שומר אישי פרטי משלך. אני לא מבין מה אתה כל כך מריר? -פשוט שעד היום האמנתי... שבכל זאת, יש מישהו שם למעלה ששומר עליי. -נו, יש מישהו! וזה אני! -אבל אתה לא בדיוק מה שדמיינתי. -אה, אתה בטח ציפית לג'ון טרבולטה שאוכל קורנפלקס בפה פתוח, עם הסרבל ג'ינס שלו והסיגריות? -אני לא מתכוון להופעה, זה פשוט שאתה לא... אתה לא מה שציפיתי, זה הכול. -גם אתה לא כזה מציאה, אם אנחנו כבר מדברים. אני בטוח שאף אחד מהחבר'ה האחרים לא צריך לנהל שיחות הגדרה כאלה עם האובייקטים שלהם. -אובייקט? אני אובייקט? -זה בסך הכול מונח מקצועי. תירגע. -אתה לא יכול אפילו לנסות להיות נחמד? -קודם כל אני רוצה להבהיר משהו. אני לא בייביסיטר. אני מלאך שומר.