פו"פ שלישי מהשמש: 04X1: All Good Things… "…We are the Borg, lower your shields and surrender your ships…" – Locutos of Borg. ...אתה מתהפך במטתך... לא מוצא תנוחה נוחה... מרגיש כאילו אתה נופל לאין סוף, "לאובליביאן" בריק סמיך מוחשי ביותר... מנסה להבהיר לעצמך מה זה חלום הבלהות שבו אתה נמצא..... - ואז אתה שם לב, שזה סה"כ תישדורת... אתה עונה בטלפטיה לגל הקשר הקוסמי הזה ומזהה את ה'בוס הגדול'... -לא סתם את ה'בוס הגדול' – אלא את 'ה'בוס הגדול.. אותו בוס, שאפילו הקיסר בכבודו ובעצמו סר למשמעו... אמא. - 'כן אמא, ערב טוב.' - 'ערב? איזה ערב, עוד מעט בוקר! 8 כבר לא יהיה היום. למה אתה עדיין ישן?' - ..אך... האמהות הפולניות האלה... 'פשוט השעות בו בכוכב קצת שונות אז אפשר לישון...' - 'חסר לך שאני אגלה שאתה מבזבז שם את הזמן בישיבה פארזיטית ובעצלנות!'... (תרתי מה שמה?) - 'אל תדאגי אמא, אני עושה את המוטל עלי...' - 'אם כבר מדברים על "מוטל עליך" בן יקר, רציתי להזכיר לך משו.. אתה יודע שאתה כבר לא צעיר... - 'אוי לא אמא... אל תתחילי בבקשה...' - 'בטח שאני אתחיל! ולא סתם אלא, חכה שניה...' - המחשבות מתרוצצות במוחך.. אתה מנסה לאתר מה אמא שלך מכינה לך שזה כזה דחוף פתאום באמצע ככה... כולך תפילה שמה שזה לא יהיה – רק שלא יהיה קשור ל.......... - 'אתה מקשיב? דיברתי עם דאקס....' - לזה.... אוי לא.. רק לא היא.... דאקס. אתה מכיר אותה כבר שנים וכל מה שיצא לך ממנה זה רק הצעות על גבי הצעות... ומפעם לפעם ההצעות נהיות יותר ויותר מוזרות ויחודיות במינן.. מה היא כבר שיכנעה את אמא שלך שהיא מצאה?... 'כן? ומה היא מספרת?' - 'שום דבר מיוחד.. סתם ספירה על איזה אחד שהיא זרקה ו"כל מני"...' - מעניין שכל השדכניות האלה משום מה מרוב לחפש לאחרים שוכחות את עצמן ונשארות רווקות... 'וכל מני?' - 'כן.. כל מני... היא סיפרה לי על איזה מישהי אתה יודע....' - 'כן כן.. אני מנחש כבר... מלאך.. נהדרת... נפלאה...צדיקה...חכמה...נחמדה... עם הרבה קראדיט (תרתי משמע)...' - 'נכון! מה, היא כבר דיברה איתך?' - 'לא.. לא.. רק משום מה תמיד הן כאלו כשהיא מספרת עליהן.. איך שהיא כל פעם מחדש אני מגלה עד כמה אפשר לדחוק לקיצוניות את המושג "סטיית תקן"....' - 'נו ברצינות הפעם זה משו משו! שמעתי עליה שבחים כבר יומיים! תשמע, ולא רק, אלא שאתה לא צריך ללכת רחוק בשבילה!' - 'זה מה שאני חושב שזה?' - 'אני לא יודעת מה אתה חושב, כבר מזמן התייאשתי מלנסות להבין את זה... אבל תגיד מה שתגיד, היא מ-מ-ש קרובה לאזורך.....' - 'עוד פעם מארסנית? לא דיברנו על זה אמא? אמרתי לך שהן בחורות עצבניות מדי...' - 'לא לא! תחזיק חזר, זו מישהי מהכוכב ארץ!' - 'די... את עובדת עלי.. נו אמא! זה לא מצחיק!!' - 'אני לא צוחקת עליך בכלל, לא רק שהיא מכדור הארץ והנתונים שלכם ממש מתאימים לפני הניתוח, אלא שהיא אפילו קרובה מספיק כדי להכלל בתוך מסלול המשימה שלך. דיברתי ואירגנתי את זה כבר עם הקיסר, והוא הוסיף לאוביקטים של המשימה לבדוק ואף לנסות את העניין.' - 'לא אמא.. את לא עשית את זה נכון? תגידי לי בבקשה שזה לא נכון...... אמא.... יש זמן עד פורים נו.... לא רק אלא שגם היא מה'פורום כלות' הזה?? אוווו... את עובדת עלי פלייז....' - 'בטח שאני עובדת עליך! אני רוצה שתתחתן כבר! אני עובדת עליך כבר שנים, רק שזה לא מצליח.. אולי הפעם... תגיד תודה!! לולא אני עדיין היית תקוע עם ההיא מ'יאבין'!' - 'אוף אמא אני חייב?' - 'כן! פקודת הקיסר, ועוד יותר פקודת אמא!!!' - 'אוף נו אמא, אני כבר לא ילד קטן, אני יכול להסתדר לבד...' - 'בטח שאתה עדיין ילד קטן! אם היית ילד גדול כבר מזמן היית מוצא איזה מישהי... תראה את רייקר, אך הוא אפילו כבר מצא...' - 'נו אמא אל תתחילי... בסדר אני אנסה......' אוףףףף.... - 'שלא תחשוב שלא שמעתי את זה! עכשיו לך לישון כבר.. עוד מעט צריך לקום.' - 'בסדר אמא. לילה טוב...' - 'לילה טוב. ואל תשכח לקחת סוודר!' יופי... בדיוק מה שהייתי צריך עכשיו.... שידך. To B Continue… (?)