חברתי הטובה, זהו זה, תמו להם ימי הרווקות ... עוד שבוע בדיוק נתכנס כולנו בחתונתך ואת תנשאי בברית חופה וקידושים ל"בחיר ליבך"... ואני... כל כך רוצה לשמוח בשבילך, כל כך רוצה, אבל לא מצליחה. זה יהיה פשוט צבוע מדי. אני אדם שמאמין באהבה, אני מאמינה שכל אחד צריך להתחתן מאהבה ולא בגלל שום סיבה אחרת... אבל כשאני מביטה בך שבוע לפני הנישואין, אני לא מצליחה לראות את האהבה הזו שאמורה להיות אצל זוגות לפני חתונה. ראיתי המון זוגות בדרכם לחופה, אך אף זוג מהזוגות שראיתי לא התנהג באדישות ובקרירות כמוך ממש מספר ימים לפני החתונה. אצל כל הזוגות היה ניצוץ בעיניים, בכל פעם שרק דיברו על החתונה המתקרבת, ואילו אצלך אין אפילו את הניצוצון הקטנצ'יק הזה,אין אפילו חיוך של אושר, אין אפילו... רגע אחד של אושר... עצוב לי לראות אותך ככה. לפני מספר ימים הרגשתי שאת ממש מתה להתחרט, לבטל ולסיים את הכל, אז שאלתי אותך מה קורה ואת ענית לי: "איך אני יכולה לבטל הכל עכשיו?" את צודקת, איך את יכולה לבטל את הכל אחרי שכבר "המיועד" , יותר נכון משפחתו של "המיועד" השקיעה ממיטב כספה בחתונה הזאת ואילו אביך נכנס לחובות בכדי שבתו תוכל להינשא בחתונת ראווה , כפי שהיא רוצה. כפי שהוא חלם... כפי שאמך חלמה... שהבת שלה תינשא לגבר עשיר בחתונת המאה... את לא יודעת מה כולם אומרים כשאת לא בסביבה, אין לך מושג אילו הימורים רצים על התקופה בה תהי נשואה... הכי הרבה שקיבלת זה אולי שנתיים... איך זה שכולם רואים ואת לא? את בטח חושבת שאני מקנאה לך ושגם אני רוצה, אבל זוהי ממש לא הסיבה... אני אוהבת אותך, את חברת ילדותי, כואב לי לראות אותך הולכת בצעדי ענק לעשות מעשה שטותי. עצוב לי שעצוב לך עכשיו ברגעייך האחרונים לפני החופה. וזה לא בגלל שתפסיקי להיות רווקה, וזה לא בגלל שאת מתחילה תקופה חדשה. זה משום שאת יודעת ומבינה שאולי זו טעות, זה משום שעכשיו במקום להיות הכי שלמה עם עצמך, את מוצאת את עצמך שואלת :"האם זה הגבר שאיתו אני רוצה להתחתן?" את מוצאת את עצמך מהרהרת בלי הפסקה וזה לא בגלל "ההתרגשות" שלפני. שתינו יודעות בדיוק מדוע זה, את הודית בפניי, את הבעת חרטה, חבל לי עלייך, וזה ממש מעציב אותי. אך אני משתדלת לא להראות לך את זה, אני משתדלת להראות לך רק שמחה... הייתי רוצה שתהי מאושרת ולא שתזייפי, לא שתפחדי על התוצאות שיקרו אם חס וחלילה תעשי... שתוכלי רק לחייך , כמו שרק את יודעת. אבל את עשית את השיקולים שלך, את הבחירות שאת ראית לנכון בזמנו. חשוב לך לא לפגוע בהורייך והכי חשוב לך להגשים את חלומך ואת מה שציפו ממך תמיד, להינשא לגבר עשיר... בעוד שבוע את תגשימי את חלומך, מקווה בשבילך שהוא יהיה מתוק... אני מקווה שלא תתעוררי פעם מהחלום המתוק הזה לסיוט שממנו רק תרצי לברוח, ממש כמו עכשיו , רק שאז זה יהיה הרבה יותר כואב... מאחלת לך רק אושר, מתנצלת אם פגעתי, העלבתי... אמרתי את האמת... רק אושר, תמיד בשבילך...