די נמאס.. נמאס להיות זה שתמיד עושה את השיחה הראשונה.... נמאס להיות זה שעושה את השיחה האחרונה.. נמאס מפרפורי הלב שלפני השיחה הראשונה.. נמאס מפירפורי הלב שלפני השיחה האחרונה.. נמאס לשבת כאבן שאין לה הופכין... כמשותק... להתחנן בפני הממונה אומצי"אל ששוב יאות לתת לי מענק סמלי של כזית אומץ.. בשביל לגלות ש.. היא לא בבית.. שתפוס עוד פעם... או שאתקשר מחר כי עכשיו חברה שלה אצלה.. נמאס לי שאני לפני השיחה הראשונה אני מפנה לי את כל הערב... נמאס לי להיות הרע שצריך לומר... את בחורה מעולה.. אבל לא נראה לי שזה מתאים.. זה לא את ..זה אני... נמאס לי לשלוח הודעה בשדכנט או בדוסידייט או בדבל קליק... לחכות עד כלות.. ולא לזכות למענה.. ולו ל"מצטערת זה לא רלוונטי כרגע"... "הגידי די או עוף מפה.. הגיבי רק, אפילו "לא"". נמאס לי מהאגו הזה של בנות שלא חוזרות עם תשובה.. אלא רק אחרי שאני שוב ושוב ושוב פונה אליהן... נמאס לי שמציעים לי קודם.. כי אם יציעו לה ואני לא אסכים.. היא תפגע.. כי היא רגישה.. והיא נורא נורא תעלב.. .. אבל אתה.. אתה בן.. אתה לא תיפגע.. לך אין לב.. אתה לא פצוע שותת דם... אתה תתגבר.. נמאס לי שרק בנות נפגעות.. נמאס לי שרק בנות נעלבות.. נמאס לי שרק בנות רגישות...      שמעו נא בנות יעקוב גם אנחנו רגישים.. גם אנחנו נפגעים.. גם לנו.. למרבה ההפתעה..יש לב.. גם אנחנו.. כן ..גם אנחנו בני אדם.. קצת יחס..      אני קורא לשוויון      אני קורא למרד      אני קורא לצדק      אני קורא למהפכה      רווקי כל העולם התאחדו הכח בידינו לשנות...