סתם,הלכתי בטל סתם,ישבתי בדד סתם פספסתי לימודים היום סתם נגרמה לי עוגמת נפש כזו סתם קניתי משקפיים שאני לא אוהבת סתם יכולתי כבר ללכת, מחר. סתם אני מרגישה מכוערת איתם מחר הייתי יכולה לקנות אחרות סתם התפתתי, סתם לא נהנתי ואין לי משקפיים יפות. ובעצם אין סתם בעולם הזה אין חבל בייקום, אין פספוס, אין ייאוש כי העולם הרי מתישהו נגמר-לפחות בשבילי, ואני פה כי יש לי תפקיד יש לי מה לעשות! הרי ד' מסובב הכל לטובתי. ד' עושה הכל בשבילי צריך להבין צריך להאמין צריך לדעת, לחשוב שבכל בעולם יש לו משמעות טובה. ששום דבר,לא קורה לי סתם ששום דבר לא קורה לאף אחד לשווא כל דבר בעולם הזה, כל אצבע קטנה כל אויר לנשימה כל גרגר חול שעף כל ענד עפעף. כל ציוץ ציפור כל נשימה, כל מכה כל תזוזה כל דיבור,כל מבט כל דבר בעולם,כמעט, לא קורה לשוא. חוץ מדבר אחד חשוב כמה ואיך להאמין בבורא קוראים לזה יראת שמיים חוץ מזה, הכל,הוא למעלה,מסובב לטובתינו לטובת העולם סביבנו. אז בלי דאגות,תהיו שמחים אנשים, אז בלי צעקות,אפשר גם בשקט, אז בלי עצבות, צריך רק לשמוח! אז בלי ייאוש, כי הכל לטובה! אז בלי כעס, הכל מלמעלה מחושב אז בלי קנאה, כי צריך לאהוב כל אחד! טוב להיות שמחים, טוב להיות אוהבים, כי כך, רק אפשר את מטרתנו בעולם לקדם,לעשות, בדרך הטובה ביותר. אהבו! שימחו! כי כך, יהיה לנו אושר בעולם הזה. וגם, אחרי שנמות.