הגה מי שהגה, שיפץ מי ששיפץ, החליט מי שהחליט, והסיסמה יצאה לאור: "קוקה קולה - טעם החיים". אחרי מכת פרסומות אדירה שהונחתה מבלי משים, החלו כולם לפזם לעצמם, ובכך הפכו את האמרה לברת קיימא. עתה, אין מי שיכחיש את טעמה המשובב של קוקה קולה קרה. במשך שנים רבות, ניסו בעלי יכולת, בעלי כשרון ובעלי מזל לחקות את טעמו הנהדר אך ללא הצלחה. ישבו להם מאות כימאים, טועמים ואומנים על המדוכה ונחלו כשלון צורם. כל החיקויים ואף המוצלחים ביותר לא הצליחו לשבור את המותג היקר הזה, דורות גדלו עליו כאילו היה בן אלמוות, לא הייתה זו אופנה חולפת, הייתה זו דרך חיים. אך יש כאלו שחשבו שזהו עניין של טעם, יש כאלו שיאהבו קוקה קולה ואחרים יאהבו את הטעם של החיקוי, כשם שיש כאלו שאוהבים את הנס קפה שלהם מתוק, ואחרים אוהבים אותו ללא סוכר,יש שאוהבים אותו חזק, ואחרים חלש, יש שאוהבים אותו עם הרבה חלב ויש עם מעט. אך לשווא! כל הניסיונות עלו בתוהו, וכך גם עתידים להיות כל המאמצים של מי שינסה לעשות זאת. קוקה קולה - טעם החיים, אכן, כיף למי שטעם החיים שלו הוא קוקה קולה. באשר לי, טעם החיים שלי הוא כמו הטעם של הנס קפה שאני שותה בבוקר – חזק ומר. לפעמים שאני קם בבוקר עם מצב רוח טוב לקראת יום חדש, אני שותה את הנס קפה המר שלי רק כדי להזכיר לי איפה אני נמצא. ולא רק שאני עושה אותו מר, אלא אני גם שם קצת מאד חלב, כדי שיהיה רותח, ככה שאני אצטרך לשתות את המר הזה לאט לאט, בדיוק כמו בחיים.