אני על האוטובוס חזרה מאילת מתפלא מהקלות שבה עולמי מצטמצם לשני מושבים מבחוץ עוברים מולי במלוא הדרם הרי ים המלח שמתמזגים לאטם עם הרי יהודה מעניין אם ההרים יודעים על גבולי הטופוגרפיה. לאוטובוסים יש תכונה משונה של תפיסת זמן לקויה שעות יכולות להראות כמו דקות, דקות יכולות לקחת ימים מחשובות נגררות שעות אבל כל אלו קשה לשים את האצבע שלך על זה בהתחלה במיוחד אם אתה נוסע עם אנשים אחרים, אבל מוקדם מאוד אתה מתחיל לשים לב שבין שתי זוגות הגלגלים יש רווח זמן לא קבוע רווח בלתי נתפס שלא יכול להמדד במטרים או בדקות אני מודד אותו בעצב בין קפיצה של הגלגל הראשון לקפיצה של הגלגל השני חשבתי עליך בין בום לבם אני נוסע 60 דמעות לשעה. בום את יודעת שאני מדבר עלייך מישהו פעם שאל אותי בתשובה ל"קסם" "למה קסם?" לקח לי 3 דקות לתפוס את השאלה כי אני לא רואה שום דבר אחר... אין פה בעמוד הזה שלי בעולם הזה שלי משהו שלא שייך לך משהו שאני לא אתן לקחת, משהו שתרצי לקבל... בם In between the moon and you, the angels get a better view בום וכואב ונורא ואת לא כאן ואני לא יודע מה לעשות כי את גם לא רוצה לדבר ואני מניח שאת כבר יודעת שאת האהבה שלי החרטה שלי העצב שלי... בם I'm lonely without you אלירן ישן, תמיד התעקשת שאני אגיד ישן ולא יושן, מולי, הוא לא מוכן לדבר ואני לא יכול שלא אז אני מדבר עם עצמי ואני יודע שקשה לך אבל אני צריך לדבר... בום One thing you will remember about me "אהבתי אותך....ופגעת בי" אהבתי אותך ופגעתי בי אהבתי ופגעתי בי בך בנו ועכשיו טוב לך בערך ולי בסדר לא ממש זה מכתב של געגועים של עצב של כאב שלא נגמר של סאגה בלי סיום בלי עצירה שלא פועלת לפי החוקים שלא כתובה בשלוש פרקים שלא מנוגנת בארבע אקורדים. בם Read me like an open book ומה עכשיו... יותר לא נגור באירלנד יותר לא נראה 6500 עצים לבנאדם בשוויץ לא נעשה מדטציה בהררית לא נעשה. נכון? בום Just yesterday she was here וקסם... יש לי מאות חצאי מחשבות יש בי אלפי חצאי משפטים מליוני אסוציאציות שצריכות לצאת וכולם מחכים לך שתבואי בם I wanna be the last thing you hear when your'e falling asleep וחלמתי ששחררת אותי מכלוב של זאבים לפניי יומיים ורציתי להגיד לך רציתי שתגידי לי מה זה אומר ותנתחי אותי כמו שרק את ואני יודעים לעשות ואני רוצה לעבור איתך אלף פעם על כל דבר ולא לבד ובעיקר אני רוצה לדעת מה עכשיו... בום And I wanna paint myself in blue and gray אני מגיע לירושלים אלירן מתעורר אנחנו מדברים למקרה שתהיה אני על שבעים עכשיו אני לא יודע מה לעשות ואני לא יודע מה נעשה בנתיים אני משאיר את זה כאן אם תקראי תרצי להגיד לי משהו אני תמיד כאן בשבילך בשבילי ואם את לא קוראת את זה אז בום בם I am the rain king ירושלים כולם לרדת...