לשם יחוד קודשא בריך הוא ושכינתה על ידי ההוא טמיר ונעלם בשם כל ישראל הנני מוכן ומזומן לקיים מצוות שמחה בפורים וקבלת הדעת העליונה בדרך החומר כמבורר תמיד כי בפורים הוא כמו יום כיפורים רק שבפורים התשובה מאהבה לעומת תשובת יום כיפור אשר היא מיראה, מביטול הגשמיות בפורים ציוותנו לחזור בתשובה דרך הגשמיות לכן אבקש ממך אלוקי אברהם, יצחק וישראל אבותינו שבזכות כל הצדיקים בכל הדורות ובזכות כל אותם אשר הם בבחינת משה רבינו ומרדכי של כל דור תזכני להתבסם כדבעי, ולהשתכר עד דלא ידע כדי שאוכל לקבל את הדעת העליונה הדעת האמיתית שכל יהודי איש קדוש הוא!!! ואפילו אם נראה הוא כרחוק מהתורה ומצוותיה בעמקי מעמקים ישנו אור ד', נשמתו זועקת לקודש! ולהבין שכל המציאות זועקת אמונה! ושארץ ישראל מקום השכינה! עזרני אלוקיי שלא יארע שום דבר תקלה על ידי ולא אכשל בשום איסור דאורייתא או דרבנן ואצליח לקבל הדעת העליונה באמת ובתמים בלי שום סיגים האופפים אותה, רק שאתבסם בשמחה אמיתית, שמחה בכל היצירה, יצירתך אלוקיי! אתה יודע כי חוטא אני ויש בי יותר חטאים מזכויות ואין אני ראוי כלל לקבל הדעת אך אלוקיי בזכות זכויות מעטות שיש בי זכני לקבל כדי שאגלה את עמקי נשמתי שהיא כולה קודשי קודשים לך אלוקיי! עזרני נא שלא להתבזות בפני אף אחד מהסובב אותי אלא לקדש שמך בכל דרכיי ומעשיי! הכל כאשר לכל לך! להיות כלי לקבל תורתך! תורת אהבת עם ישראל! תורת אהבת ארץ ישראל! תורת אהבת תורת ישראל!ומתוך כך לבוא לאהבה לכל! ומתוך כך אתעלה במדרגות הקדושה כלל ישראל ואני! וביחד נזכה לקרב פני משיח צדקנו במהרה בימינו, אנא אלוקיי ידוע לפניך כאב עם ישראל, הכאב העז של כל ישראלי שמת על קידוש שמך! אנא זכינו לראות אותך בכל בבחינת מגל-יה! שנגלה אותך בכל דבר ואפילו במחשכים הנמוכים ביותר, לגלותך ולגלות את האור הצפון לנו במחשך כדי שנצא מהמחשך לאור,ומשעבוד לגאולה, ומעצב לשמחת אמת! זכני לדבוק בצדיקי הדור הכוללים בתוכם את כלל ישראל כדי שאוכל להתעלות על ידם במעלות האמת והאמונה ומתוך כך הריני מפיל תחינתי לפניך שתזכני על ידי שתיית יין זה לקדש שמך בעולמך ולקבל הדעת העליונה, הדעת שאין עוד מלבדך וזכני נא [פלוני בן פלוני] (בקשות אישיות...) ויהי נועם ד' אלוקינו עלינו ומעשה ידינו כוננה עלינו ומעשה ידינו כוננהו!