יעל, אני חושב ומשתעל השמיים הם הגבול והגבול הוא המקל שנשבר או מתעקם אבל  בלי להתחכם אני צריך אותך עכשיו כמו נרקומן שמסתמם
אפשר לדלג על המשבצת הריקה, מחכה לך כמו תלמיד שממתין להפסקה, בלי הגזמה את מפירה את הדממה אני איתך עד שתיבלע האדמה
יעל, אני נזכר ומתפעל שני משוגעים שמתנשקים על ספסל פנים אל מול פנים עכשיו ולעולם לא אגיד לך אף פעם, לא אגיד לך שנגמר
עד הנצח המתוק לא אתן ללב  לשתוק, אלחש לך באוזן סודות שאלוהים סרב לגלות, אתן לך מפתח שאת גן עדן פותח
יעל אני צועק ומשתולל את רחוקה, ליבך קרוב, בטוח שעכשיו הזמן זה לאהוב, בלי חוקים ובלי גבולות בלי רצפות ובלי תקרות
שובר את הראש כשאת לא כאן מתגעגע ונופל כמו שיכור על הרצפה נרדם ושוב חולם חלום משעמם, ואת לא בו אז אין שום טעם להירדם
יעל, עכשיו קצת דקות כשמסתכל בשיער שמתפזר על ליבי המתפורר, אני מביט בך שוב וזה לא חשוב רק להיות איתך אני נהייה שמח
יותר לא בורח רוצה להישאר אקח אותך איתי אל הכוכב הזוהר, תיזהר לא לפגוע שנית לא אעשה זאת לעולם כל עוד אני מביט
יעל, אני מתחיל ומתגלגלג במורד השפיות שביקרתי בטעות בלעדייך ימיי חולפים כמשוגע וזה כל עוד איש ידע, תמיד את זה אחרוט על נפשי
ברכי משתוקקות לראשך אעשה הכל בשבילך אשרוק לך שירים שמחים ארה בכלבים נובחים, לא אגלה שלאיש שאנו בעצם אחים.
יעל את המשקה אני מוהל בתרכובת אהבה של המלאך הגואל, נופל ראשי מכאבים מביט למעלה לשמיים שתיתי את הדשא פעמיים.
אני כ"כ גבוהה בשחקים מביט בך למעלה לא חושב על אחרים, רק דבר אחד אותי מעניין: האם אהבתך איתי תתקיים גם אהיה פשוט שמן?
יעל אני שונא כשמתקלקל ואני כבר קילקלתי פעם אחת ולעולם לא אסלח לעצמי על שפגעתי בך. עכשיו מאוהב עבר כאב הגב.
מוליך את עצמי אחר פירורי הלחם היבש שאת לי זורקת כשגרוני מתייבש, תמיד אני צמא הכאב מתכלה בכל נגיעה שלך בידך הצרודה.
יעל בפניי יש כאב אך את פניי לא מצליחה לראות, כי את רחוקה מרחק דימעה ממני ובזה אני הכי רציני כי זאת מילת המפתח "רציני"...
רכוב ומשוסע על גב ליבך אין מועקה ואם תהיה אז לי תאמרי אעשה הכל בשביל חיוך שהולך לישון כמו השמש וקם לא זוכר כלום מאמש
יעל אני רוכב ומתעקל עם הסיבוב המבלבל , עם הפרח המלבלב, ובידועין אני עוקף את הדרכים עד אלייך ושק עם קמח מגעגעועים
ולא מצאתי מיסתור ליגוני, טבוע בביצת הנשמע הגיוני. כי אם אנחנו אוהבים מדוע אנו כה רחוקים מדועע שני ציפורים מצייצות מעל ראשי
יעל אני חולם ומתהלל להיות בין ידייך תמורת כוכב נופל שמיופייך הוא מתפעל מצחוקך המתגלגל וליבך שמשתולל אותי קצת לקלל
ואני עף מרחף לשמיים שואף מחפש התשובה ובידייך שק אהבה, כשהרשע הגיע ברחתי ממנו וכולי נהייה מזיע את חותמי בדם מטביע
יעל, הפעם נשתכלל נחרוז כמו זוג יונים שבשמיים מזדוגים, נשתה מהכוס ולא מהבקבוק אחר כך נשבור ותקבלי חיבוק דבוק.
מתאורר עם סיגריה מנשק את געגועי בודק אם אורך עוד מוביל לפני, החזרת את השמש הקופחת בשקיעתך, שאת ליבי חותך

ובא בבוקר לתת לך נשיקה
עומד על סף דלתך דופק על החלון
את לא תמיד עונה
במיוחד כשזה בעצם חלום
ליבי מתנסר מאינספור געגועים
חותך בבשרי כל קילומטר
אהבתנו לא נמדדת במטר
צריך אותך כמה נכה לכיסא גלגלים
לא אכפת לי ששנינו משוגעים
אני גם דתי אבל אתנצר למענך
אצטלב מול כנסייה קטולית ערום בשבילך

ויש ימים קשים שבהם קצת מרגישים, קצת עצוב קצת לא חשוב, ומתסכל אל השמיים ורואה ענן קורץ לי עיניים.
אומר"עוד מעט ירד גשם של ברקים וכל ברק זה נשיקה מאהבותך הרחוקה ואני אשתה את הברקים כמו מרק של יום שישי
שואל מה נשאר ומאכילים אותי בסופות חיבוקים שמריח גופך הם יוצאים ועליי מתקהלים בין כל הרי הגעש הפעילים
ועד מסמר שננעץ לי בלב מוציא אותו ומשתשמש בו כקיסם לשיני שעוד רגע יטרפו את  עורך שאת איתי ליבי מתרחב
נפנפי שולי שמלתך כמו עפיפיו של נמר ברואתו ציד טרף. רקעי בקצוות עקבייך שאת רוצה אליי ואבוא כמו שד מבורך
אלטף את קצוות שערותיי בציפרוני הצמאום לדם אהבה, בספר חיינו אמחק את הפרק על אכזבה, לא עוד יאוש בשבילי

לא עוד שנאה
לא עוד תאווה
לא עוד קנאה
לא עוד טינה
לא עוד מעשים רעים
לא שקרים פרטניים

ועכשיו אל האל אם הוא בכלל מסתכל
תחשוב קצת על ללבנו הקטנים
תן לדברים קצת פחות להתבלבל
תן מהפרח השבור ניצנים לחיים
תן לי להבין אותה כמו שהיא רוצה
תן שאף פעם לא נזדקק למריצה
רק תשמור ותשגיח עליה כשאני לא איתה
ועל זה אני מבטיח תקבל בחזרה את חיי

אני צריך אותך בשביל להמשיך לחיות, אני צריך אותך בשביל שתעזרי למצוא סיבות, ואת כמו אלף חידות שתמיד נחמד לגלות
והזמן חולף ומסתנוור ביענייו השותקות שואלים אותנו מה יהיה ואמרים"מה לעשות" ככה נולדנו עם סיבוב אחד פחות במוח
על הנשמות שלנו היה טיפה אבק בגלל שכה עתיקים אנו בעולם, ואני כמו כל השאר כמעט כמו כולם, וכל יום מ חדש מתעורר
במיט במראה וזה לא עוזר, אני צריך אותך כמו ביצי העורב שמחכים לאימם, אני צריך אותך כמו חשמל לבית חולים
עכשיו אני להירדם לבד לחברק את החבר המיוחד ולישון שנת ישרים אז לילה טוב באמת שיהיה לך, לילה טוב