לפעמים אני מרגישה כמו אוזן אחת גדולה, שתפקידה אך ורק להקשיב לסיפורי האהבה של הסובבים אותי.. הו, אורח חדש במעוננו! קרב הנה, עלם צעיר.. שב - יש כאן כסא פנוי מזה יום שלם, בעליו עזב זה מכבר לדרכו החדשה. שב נא והרגע מתלאות הדרך, הן עוד דרך ארוכה עוד לפניך. ובכן, מה בפיך? האם אהבה נכזבת, או שמא התלבטות קשה? אוה, אהבה ראשונה.. זה כבר מרגיע, יש דברים גרועים בהרבה. ראה את הבחור ההוא שם, עם המבט החולמני - הוא כבר היה בטוח שמצא את האחת והיחידה, אך אז נפרדו בגלל סיבות חיצוניות... עצוב, הא? הו, כן.. הבחור לקח את זה די קשה... אך הנה, הוא כבר בשלבי התאוששות, ראה את פניו.. נוהרות זה מספר ימים... מתחיל שוב לכתוב שירי אהבה... הו כן, זמן הוא התרופה הטובה ביותר.. גם למקרים קשים במיוחד. מאחוריך - לא, אל תביט, יושב בחור נוסף. חברתו בגדה בו. ממש כך. וגם בעיניו, אם תצליח להביט, כבר ניתן לראות ניצני תקווה... וגם הקשבה עוזרת, כמובן, הרי בשביל זה אני פה, והמקום הזה... נו, ומה איתך? אתה אוהב אותה, וחושש לומר לה את זה, הא? הו.. נערי הטוב, רק אתה יכול להחליט שיש לך אומץ... נסה, ומה תפסיד? ואתה עוד אומר שהיא אוהבת אותך.. נו, רק אמור לה... והכל יהיה טוב. טוב, לא תמיד הכל טוב, למשל הבחור שם - עם הפנים הנאות - התאהב בידידה שלו ואמר לה זאת.. לרוע מזלו, הידידה לא החזירה לו אהבה, אך הוא לא התייאש. הוא ניסה שוב ושוב... ואני שומעת גם את הצד השני - הנערה מימין, שנראית מעט מודאגת - הידיד שלה התחיל קצת להלחיץ אותה, לשדר לה מסרים של קרבה, והיא לא רוצה... אוה, אם רק הייתם מקשיבים לי - צריך רק לדבר, לבקש, להסביר, בעדינות, בלי כעס ובלי רצון לפגוע... מתוך אהבה... אם הצד השני באמת אוהב אותך ואיכפת לו ממך, הוא יכבד את הרצונות שלך, גם אם זה מעט מאכזב. ולפעמים אפשר גם להיות מופתעים לטובה.. הנערה שיושבת פה קרוב - נמצאת כאן כבר די הרבה זמן.. אהבה כל כך את הידיד שלה, אך לא ידעה מה הוא חושב עליה.. היא התלבטה והתחבטה כל כך הרבה, היתה יושבת פה שעות וחושבת... וחושבת... עד שסוף סוף הוא מצא את האומץ לומר לה שהוא רוצה שהם יהיו חברים, ועכשיו... עכשיו הם בין הזוגות המאושרים ביותר שראיתי.. אך אל תחכה זמן רב מדי - על כסא זה בדיוק, עליו אתה יושב, ישב עד אתמול בחור צעיר שגם הוא התלבט בקשר לידידה שלו, אך מרוב התלבטויות החליט שעדיין לא הגיע הזמן, ובחר לפרוש. כן, לא תמיד יודעים אנשים מה הם רוצים מעצמם, בטח שלא מזולתם... נערי, אתה עוד צעיר - דרך רבה לפניך, אך זכור כלל חשוב זה - לפני אהבתך לאחרים, אהוב את עצמך. דע מי אתה כדי שתוכל לדעת מה אתה רוצה. דע את עצמך כדי שתדע את מי אתה אוהב. ואז, כשתדע, גש אליה. אמור לה. לחש לה את אהבתך. הו, הנה אורח חדש - סלח לי... אני לבד כאן, ויש עוד אורחים רבים.. הו, לא, אל נא תדאג בעניין התשלום, באמת שאין צורך. אני עושה זאת מתוך אהבה.. רק הרגש בנוח - אצלי נשארים בדרך כלל זמן רב, אוזרים כוחות ומתכוננים למציאת האהבה הנכונה. וכשזו תגיע - יגיע זמנך לעזוב, כמו כולם... כל אחד בתורו.. אמנם לאחר מכן הם שוכחים אותי, כמובן. עד שיזדקקו לי בפעם הבאה... אך זכור - תמיד תוכל למצוא כאן אוזן קשבת ופינה לשבת בה. עד - עד שיגיע גם תורי. לפעמים אתם שוכחים שגם אני זקוקה לאהבה...