שירי אהבה מלוכלכים כתמי ירח על הפנים זה מה שנשאר מאיתנו שני זרים שיוצאים מהגוף ומשוטטים בעולם הבל אין לנו דבר להשאיר אחרי שהגשם יפסק נוכל לחזור בשקט אל תוך עצמנו ואת הרי יותר צודקת ואני הרי שיכור כעת זה לא אולי לא כתוב נכון אבל זה תמיד כואב משאירים בדלי סיגריות במאפרה מעילים קרועים ושריטות על היד מה נשאר לנו מכול זה? עוד נסיעה למקום שממנו לא נחזור הפחדים שלך מתערבבים בשלי שני ילדים שנלחמים בשביל להפסיד תביטי במראה זה כואב לדעת שזה לא נכון מקשיבים לגיטרות ושותקים סימנים של ים ומשהו בוער בתוכנו רצינו הרבה יותר מכול זה ושברי בקבוקים על שולחנות ריקים ואנשים שלא הכרנו חוזרים אל תוכנו את הרי יותר יפה ואני הרי עייף אז מוותרים מביטים בסיבוב שעוד רגע נגמר ומוציאים את כול החפצים החוצה מה ששלנו, יישאר מסומן בכחול אנחנו משוטטים מחוץ לגוף כמו שני תועים לא ביקשנו יותר והקסם, זר עכשיו גם אם לא הכול נכון זה תמיד כואב יותר תביטי בנו מה נשאר לנו מכול זה? ואת הרי צודקת ממני ואני נוגע בך, מפחד צלקות על הגוף וכתמים של שחור על העיניים לא יכלנו להשיג שום דבר כול מה שהיה שלנו כבר נאבד אז כותבים הכול ביומנים שם העבר שלנו מובטח שם החלומות שמורים ויוצאים לשוטט בחורף הנצחי קרעים במקום ציפיות את ואני כבר לא יכולים לחזור משאירים על השולחן מטבעות, וסליל אחד של תמונות בכמה מהם אנחנו נראים דומים באחרים, לא נצליח לזהות את עצמנו אולי נתפתה לא לקחת דבר אולי מה שנשאר לנו מכול זה, זה אנחנו ואת הרי טובה ממני אני הרי שוב לא יכול לדבר. שירי אהבה עלובים ודם מטפטף על הנעליים שהגשם יחזור, גם אנחנו נחזור. מבטיח לך