קורה ואני יוצא בלילה לרחוב משוטט לבדי במעמקים פעמים הייתי בורח פעמים הייתי מחפש יש אהבה בעולם אין ברחובות רחוב על שם ביאליק החיפוש אהב את הבריחה ובנה לה סירה מנייר והם שטים במגדל המים אני קורא להם בקול גדול, הד לא שב. שובר ימינה פינת גורדון - הרצל - פסז'; קולנוע חן קורץ אלי "אני זוכר אותך מזמן" הוא כמו אח גדול - קטן חן חן. החיפוש והבריחה רואים סרט על שודד נמלט שמחפש תשובה. ואני רואה אחד שלא מחזירים לו אהבה והוא סובל. ימינה לויצמן שמאלה - מילר, תחכמוני אני זוכר אותך קטנטן ואני נזכר במורה שבנה התינוק מת מתוך שינה והיא לא תישן עוד בלילות, מחפשת - היא יוצאת למרפסת שותה קפה, מעשנת אותי היא לא מזהה היא לא מכירה איש. החיפוש והבריחה מחכים בתחנה החיפוש רוצה לקום ולעשות מה שתמיד הוא עושה. והבריחה רוצה לקום ולעשות ההיפך מהחיפוש. פינת מילר, ציר דרך רמלה, דרך עפר שולי קקטוסים פראיים כבירים תעתועי דימיון הם זוכרים אותי קטן, כמו כולם אני זוכר אותם חזקים וזרים, איפה האיכר שגר פעם בבית?! אני שואל והם עונים; איפה החורבה? החיפוש מיואש והבריחה עייפה והאוטובוס נוסע לאט בגלל הגשם הם מאושרים, באמת, אבל יש להם בור עמוק בלב, מכתש של גמל, הרצוג האלטעזכן מצא מנוחה ונחלה האוטוגלידה הפך לפחית פח פחחחחח.. מטפס על הדבשות ג'בלאה מושכת מושכת הנה סככת האבטיחים, היא עוד שם, החיפוש והבריחה גם זוללים כדור ירוק אדום, גרעינים שחורים המון מים מתוקים. בית הכנסת אוהל ישי סמטאונת של זיתים, אלוהים. הבוקר כבר הפציע, ואני הביתה שב ושוב מוצא את הבריחה והחיפוש על הספה בסלון. ואני מקלל את יומי.