אברם: שלום. פה זה משרד הפנים? פקיד: כן. במה אפשר לעזור לאדוני? אברם: אני מעוניין לשנות את השם שלי. פקיד: מה השם בבקשה? אברם: אברם. פקיד: ושם משפחה? אברם: אבינו. פקיד:או.קיי. אבינו אברם. אתה מעל 18? אברם: תשעים ותשע, זה מספיק? פקיד: עד מאה ועשרים. מה הכתובת? אברם: המכפלה 19 א'. פקיד: מכפלה? זה קרוב לפה? אברם: אתה עובר את החיבור והחיסור, ימינה בחילוק. פקיד: וואלה? לא ידעתי שבנו שם. אברם: לא בנו. זאת מערה. פקיד: אה, שמעתי שקנו שם, זה אתה? כמה עלה? אברם: 400 שקל. פקיד: לא כסף. היום על מהירות מופרזת אתה מקבל 700. אברם: אוו.קיי. אולי ניגש לעניין? שעתיים התיבשתי בתור. למה אין פה מזגן? פקיד: עוד לא המציאו. אברם:אה, ומאוורר? פקיד: גם לא. לא משנה. מצב משפחתי? אברם: נשוי כפול שתיים. פקיד: תגיד לי, מה יש לך עם מכפלות? טוב, לאיזה שם אתה רוצה לשנות? אברם: שון. שון אבינו. (מנגינה של 'דרכנו' מפלחת את חלל האויר. אברם מרגיש רטט בכיס האחורי.) אברם: מצטער, חייב לענות. שרי? שרי (מהעבר השני של הקו): איפה אתה? דיברתי עכשיו עם הרופא. הוא אמר שזה חיובי. אברם: חיובי? את בהריון? העיקר את צחקת... שרי: מה בהריון? שוקיסט. בקשר לאוטו. אנחנו קונים את האוטו מהרופא. אברם: אה. תקשיבי שרי, אני במשרד הפנים עכשיו, מחליף את השם. גם את צריכה להגיע, את זוכרת? שרי: זוכרת, זוכרת. אבל למה בכלל אני צריכה להחליף את השם? אברם: נו, שרי, דיברנו על זה. יש איזה הושע, הוא צריך את ה'יוד' שלך. שרי: אז אני הופכת לשר? כמו הזמרת? אברם: לא, את תהיי שרה. שרי: שרה? מאיפה הגיעה ה'הא'? ובכלל למה אתה החלפת? אברם: אני החלפתי לשון. שרי: שון? אמרנו שאתה מחליף לאברהם! אברם: לא משנה שרי, נדבר על זה בבית. ביי. תקשיב פקיד. קרתה איזו טעות. אחותי, אהה, אישתי תהרוג אותי. אני צריך לשנות שוב. פקיד: איזה שם הפעם? אברם: אברהם. פקיד: אני מבין שהחלטת לשגע אותי. מה ההבדל בין אברם לאברהם? אברם: מה ההבדל? אברם זה איזה זקן טוניסאי שיושב בכניסה לבית כנסת ושותה עראק. אברהם זה כבר שם עם כבוד. מעניין איך יתפוס בחו"ל... פקיד: בסדר. אבינו אברהם. מבסוט? אברהם:רגע, בעצם, אולי סטיב? פקיד: אין לי זמן אליך. אולי תלך, אין לך איזה בן לשחוט?