אני אוהב אותך!:) אני יודע שאני אוהב אותך.. אבל למה אני מגלה את זה רק עכשיו? אני כבר מכיר אותך שנים.. תמיד רק אמרנו שלום, וזהו! רק לאחרונה, יצא לי לראות אותך יותר, ולהכיר אותך.. ופתאום אני כותב עלייך שירים? פתאום אני מרגיש שאני אוהב אותך? אולי זו לא אהבה? לא.. אני מרגיש שזה כן! ההתלהבות הזו..! אני מרגיש את זה! אהבה! אני יודע ששנינו בעניין, עדיין לא דיברנו על זה.. אבל ייצא מזה משו! אני מרגיש את זה! וגם את.. אבל למה פתאום ואיך? טוב נו, קורה לפעמים. (שעת ערב מאוחרת) אני קורא שוב ושוב את השיר כתבתי לך.. שיר נחמד אני חושב לעצמי.. מה זה?! מה אני רואה כאן?! מכה בי גל לבן! השירים שוב קוראים אותי! השירים יודעים מה אני באמת מרגיש.. השירים גורמים לי להסתכל מי אני באמת, מה אני מרגיש באמת.. (לקוח מהשיר "מפחד מאהבה") "חצאית ג'ינס צמודה.. חולצה בשני צבעים.. - מחייכת לעברי, כמו מלכה.. ליבי פועם, היא כ"כ יפה.. - לא יכול להוריד את העיניים, שיער קצר, ואדומות הלחיים.." מה זה?! זו אהבה!? זה מראה חיצוני! לא התאהבתי באישיות הנכונה.. אהבתי את המראה החיצוני, ולא את הדבר הנכון.. כנראה שעדיין לא הכרתי אותך מספיק, תסלחי לי! טעיתי.. רימיתי אותך.. רימיתי את עצמי.. לא אותך אני אוהב, כי את עצמי.. לא, אני לא אעשה לך את זה.. תסלחי לי! אני לא אוכל לספר לך אבל למה לא.. מה אגיד? שאני "אוהב" אותך בגלל המראה שלך? לא.. אני לא אעשה את זה! אני גם לא אקיים קשר כזה.. תסלחי לי! אני לוקח כאן הפסקה, תני לי להכיר אותך..