פו"פ שלישי מהשמש: 06X1: First Contact "… We come in peace! (phasers on stun…)" – Admiral James .T. Kirk לא נספר ונפרט לכם יותר מדי מה היה שם, שכן אין העניין רלוונטי ביותר, אך רק נציין שמרגע שנכסתי - החקירה החלה, ניתוח מיידי על הנמצאים הכולל פירוט מדויק והנחות וסברות מכל רחבי הקשת המדעית. השתדלתי מאוד לא להבליט את המעשה, וכדי כך התחשפתי לשזה שעושה את ה'מיספור' [מלשון 'מי?' ו'סיפור'] ועברתי ורשמתי מי זה מי, או לייתר דיוק 'מה זה מי'..... נתקלתי גם בסירוב קל, במיוחד מכמה כאלה שלא נראו בקו הבריאות הנפשית באותם רגעים, אך לאחר שידול, בין פרץ צחוק אחד למשנהו, גם מהם מידע הוצאתי.... וכמעט שנכשלתי... כמעט וגולה סודי.. כמעט ותחפושתי נחשפה... לו דבר אחר שהצילנו... עד כאן הוא הגיע... בעודי מסתובב ברחבי מתחם הטקס מצאתי אותו, נח לו בחיוך על קופסא שחורה, במבט שכזה... שלולי. כן, הוא היה שם, או יותר נכון 'רוחו היתה שם', לחזקני הוא בא... ".. יוז דה פורס מוש, טראס יור אינסטינקט, דה פורס איז וויב יו..." לחש לי באפלה... ועוד אנשימים מגיעים... ואז.. ועוד כמה.. מתחיל להיות עמוס בעזרה... כבר יש המון אנשימים שאני לא מכיר, ולא מעט שאני לא זוכר... היד רושמת והעט כותבת והנייר מתמלא... וכמובן איך אפשר לסיים כזה סרמוני ללא תמונה כוללת ומושלמת הא? אז כמובן כולם, או יותר נכון כל מי ש-ר-צ-ה להצטלם הסתדרו בשורה. [תגידו לי מה הקטע של אלה שלא רצו.. אנלאמבין את זה... אפשר לחשוב כאילו אני אקח את זה לניתוח באיזה מעבדה או משו.. (טוב באמת עשיתי את זה בסוף... אבל הם לא אמורים לדעת עלזה...)] צטלמנו, עזרנו קצת לסדר, אמרנו תודה, ושוב, ושוב עד שסילקו אותנו בכוח... הלכתי לאוטו ונסעתי לדרכי.... בבית, ניתוח הממצאים... שבוע שלם עבדתי על הממצאים, והם כבר היו מוכנים לשליחה למעבדות בספינה, עליהם יעבדו כחודש, ואז למעבדות החקר הראשוית בקורוסאנט, ואחרי חצי שנה של עבודה מפרכת – התוצאות לקיסר... אומר רק מראש, שלפחות עכשיו... התוצאות נראות די מדאיגות.... הנה עוד משימה שבוצעה בהצלחה! היה קשה, לא קל, כח מנטלי עצום נדרש בשביל לחיות כבן אדם, ועוד בשני יקומים גם יחד... הם... רק דבר אחד נשאר לא סגור... אמא. האם אכן מצאתי באותו הטקס את אותה אחת שאימי, ובאישור רה"א [ראש האמפריה..] 'שידכה' לי? אותה אחת שכבר זיהיתי כדי מעניינת ואפילו כבר החלטתי בראשי לעשות את הצעד? בואו נשאיר את זה פתוח בנתיים... אבל פתוח עם חיוך כזה... מרמז.... לורד ג'נרל פאלקון, ג'נרלי פרפקט – אאוט. End of Transmission.