זה לא סתם דיכאון, זה הדיכאון... גבירותיי ורבותיי אני ממליץ לכם להתרחק  אחרת תקבלו שולחן בראש, לח, אני מזיע, החיילים שלי עומדים קפואים והם נורים אחד, אחד. מילים שיוצאות לי מהפה לא ברורות, מה לעשות? למי להקשיב? לקולות או לפסיכיאטר? הייתי תולש לו את השערות בשפם אחת, אחת. שימותו כולם ואני אתאבד. אבא, אמא, אחים, אחיות. כולם בתוך בועה, כולם עושים כביסה. רע לי בנשמה האפורה והפצועה שלי, הכול בגלל בתיה שתישרף בגיהינום, ילדה של ל"ג בעומר אחד ארור ומיותם. קש במקום שכל, אבן במקום לב. פצוע, רעב, יחף, שמן, אוכל כמו מטורף. לא נלחם, נגמרו הטריקים, מלחמה אבודה. עלייך לקבל את העונש להיות בדיכאון הגדול. יושב על הרצפה והראש בין הידיים. הסיגריה מתכלה והאפר מתרוצץ על הרצפה, הרוח צועקת, השמש פוחדת, נעלמת. מפקירה אותי בידי החושך החירש אילם שלא מקשיב ולא עונה. אלו הימים שאזכור, אלו הימים האחרונים. רע לי והייתי רוצה למות, להפסיק את הכאב ההורג תנינים הזה. קרטון בתוך פיו של הסבל, אישוניו מתרחבות, אין לו רחמים ואין לו בושה. קח אותי, לא, תשאיר, בעצם קח, רגע חכה, תשאיר, לא! קח עכשיו בלי

חרטות.

אני ליצן שקוף שרוצה לעוף

מתי במשי לבן אני אהיה עטוף?

המילה "אושר" זה אמיתי או זיוף?

כולם מצביעים וצוחקים על הגוף

זה לא סתם שיגעון, זה השיגעון... גבירותיי ורבותיי אני ממליץ לכם להתרחק אחרת תקבלו כיסא בראש החסר שכל שלכם. נמאס לי לחיות בתוך הגוף הרקוב שלי, נמאס לקום כל בוקר עם דיכאון. אני נושך את השפתיים עד שהם מדממות. ומלקק בזהירות את הדם שמתפרץ מהשפה התחתונה שלי, רק ככה הם מתעוררים, רק כשאני פוצע את עצמי. פסיכולוגית אדישה עם קלפים של ילדים בני 4, הייתי רוצה להישאר בתוך החלומות שלי. אלו הימים שהכאב לוקח תפקיד ראשי במחזה העלוב שנקרא החיים שלי ואף אחד לא קונה כרטיס. הסיגריות נגמרות בקצב רצחני, אחת אחרי השנייה, אין סמים, אין חיים, לאיזה מצב הגעתי? נסיכה משוגעת מורחת לי קרם נגד חרדות על הלב ואני מחבק אותה חיבוק דוב וחונק אותה והיא מתה. הורים יקרים תקשיבו טוב לבן שלכם יש הפרעת אישיות גבולית ומחלה של ריבוי אישיות. אני צריך קלונקס, בעצם כולם צריכים קלונקס, קלונקס לכולם. כדורים כתומים עפים באוויר, מי שתופס זוכה. נשארו לי רק עוד שני קופסאות נובלס וזה אומר שהשבוע עומד להיגמר. כמה כיף, כמה נפלא, כמה אושר, הכול בציניות, לכו לעזאזל, תנו ליפול בשקט. לא רוצה להשתתף בקונג-פו עם תומר המגודל. הכול בגלל בתיה אני יגיד את זה שוב. הייתי רוצח אותה, אבל מגעיל אותי לחשוב שאני יצטרך לגעת בה....