קרה לכם פעם שהסתכלתם לשמיים וראיתם חללית עב"ם , מה !?לא???? טוב, אז לי זה קרה , זה היה בסביבות השעה 6 בערב- כשכולם ישנים ונמצאים בשינה עמוקה..אוקי אז לא כולם רגע...אבל הרוב..!!????? לא משנה בכל אופן באותה שעה עיני היו נשואות לשמיים בתפילה חרישית וכשהסתכלתי טוב יותר גיליתי לפתע מטוס אבל עגול, עם חלונות אבל אטומים ואורות שהיבהבו בכל מיני צבעים בכל פינה במטוס, לרגע חשבתי שאני חולמת צבטתי את עצמי די חזק (-"איייייייייי") אבל זה לא היה חלום התלהבתי ואמרתי לעצמי שכל שעות תיקים -באפילה עשו את שלהם ושסקאלי ומולדר יכולים עכשיו רק לאכול את הלב שלהם מקנאה... טוב, אז כמו שהתחלתי לספר החללית שייטה בשמים והיתה קרובה לנחיתה וממש במקרה היא נחתה ממש לידי. לאחר שכבו המנועים יצאו מתוכה 3 אנשים נורמלים לחלוטין.......הם לבשו מדי כסף עם כל מיני לחצנים מוזרים עליהם, על ראשם היו המוני אנטנות זעירות שבקצה כל אחד מהם היבהבו פנסים נוןסטופ.. אוקי אז זה נשמע לא כל כך נורמלי אבל אחרי 125 פרקים של תיקים באפילה הכל נראה לך נורמלי.. "הי את!" פנו שלושתם פה אחד (- וכשאני אומרת פה אחד אני מתכוונת לפה אחד) השפה בה דיברו נשמעה לי מוזרה אבל למרבה הפלא הבנתי אותה "כן" עניתי באותה שפה מוזרה שלמרבה הפלא דיברתי אותה.. "את יודעת אולי איפה אפשר לטלפן מפה הביתה , רק כדי לספר לאמא שהכל בסדר ושהגענו בשלום"ביקשו "כן, בוודאי, אתם יכולים לעלות אליי" עניתי בחיל וברעדה 3 החייזרים(סליחה אנשים?!)עלו אליי הביתה. בביתי כבר הספקתי לשאול אותם מהיכן הם "מפרידימיונכהקודח"ענו "ואוו" קראתי בהתלהבות "ואיפה זה בדיוק" "אנחנו לא יודעים בדיוק, חשבנו שאת זה את יודעת" ענו וסימן שאלה על פניהם(- וכשאני אומרת סימן שאלה על פניהם אני מתכוונת ש..) ספקות עלו בי , למה הם מתכוונים, מה זאת אומרת שאני צריכה לדעת.... "אז איפה שיחת טלפון שהבטחת לנו???" שאלו "אה , הנה דברו ,ובבקשה אל תחסכו במילים" אמרתי והגשתי להם את הטלפון. החייזרים דיברו בטלפון שעות על גבי שעות כשסיימו זה היה כבר 4 לפנות בוקר (-ויודית רביץ כתבה עוד שיר) אני בכל אופן חשבתי שזה באמת חוצפה וזה עובר כל גבול, העפתיאת החייזרים דרך החלון תוך שאני מגדפת ומקללת אותם.. "בכל אופן אני חושבת שהשיחה כולה התנהלה דרך חברת קווי זהב שזו החברה שלכם,לא?..." "אני מבינה גם שהסכום מגיע לאלפי שקלים חשבתי אולי תוכלו לעשות לי הנחה אתם יודעים, עקב הפרעות חיצוניות......" " אפשרי???, מה לא???? נו טוב, היה שווה לנסות" "שיהיה לכם יום טוב, להתראות"