אני לא יכול להתחיל הכול מהתחלה לחזור אל הנקודה בה הכול השתנה פניי הושחתו גופי התעוות אין לי את מי להציל שהאור הגדול צולל ממקום אחד לשני אין תנודה רק עיניים עייפות שלל מחשבות כמו מטבעות מוטלות על השולחן כן, מפילות צללים אני לא יכול לחזור אל הנקודה בה, החיים פתאום הפכו ציור קיר אני מרחף מעל כול המציאות בעולם דמיוני אין לי דבר לאבד לא יכול להציל אף אחד מרגש כבה, מחושך בחדרים מביט על המראה זה לא אני באמת זה מישהו אחר גידל זקן, החליף בגדים ויצא לשוטט ברחובות הלילה שיכור אין לי עוד מקום להיות מנסה לדמיין מתי זה בדיוק קרה באיזו נקודה השתחררו החבלים עמדתי חופשי באוויר נטול כאבים כוכבים זורחים אני מרחף מעל המציאות בעולם דמיוני שם אין לי פחדים כאבים בקופסאות קטנות מחולקות לפי צבעים אני מכה חזק בקירות אולי הם עוד ייפלו אני לא יכול להציל את עצמי עכשיו רוצה לחזור אל הנקודה בה הכול התחיל ולשנות הכול צללים על הקירות פנים של אנשים מחייכים מרחף בעולם דמיוני מעל המציאות שהכוכבים זוהרים למרחקים מדמיין שזה בעצם לא אני פנים מושחתות רגש אפל זורם בתוך הגוף כמו פרפרים צבעוניים מעל הפרחים לא יכולתי להציל את עצמי להתחיל מהתחלה כפות במחשבה, ידיים מנותקות אין תנודה, רק כאבים קלים ובפנים. זה כבר מישהו אחר שמנסה לנפץ את החלון זה כבר לא מרגיש גיבור רוצה לחזור אל הנקודה בה הכול השתנה ואולי לא להיות שם