תמונותייך מתנוססות בכל אתרי הרכילות דיווחים עוקצניים נרמזים בכל פינה בעיתונות. אך אל להן, לנשמות השטניות, להזכיר את שמך הרי חלילה להם, למלעיזים, מלסבך את העורך...      אם תינית אהבייך אל מול המצלמה, כאילו עשית זאת בפני אומה שלמה כי מספיק שהיד הלא נכונה תונח על הקלטת, והשמועה תופץ במהירות האור על גבי הרשת. הקלטת ה"לוהטת", כך כונו מעשייך המתועדים האם היא אכן לוהטת? רק את והחוקרים יודעים. חוקרים "ברי מזל", כך כונו בכל שיג ושיח שזכו לצפות בך הפעם- בסרט לא כל כך שכיח... ובו בזמן שה"אוצר" היקר נמצא בכספת המשטרה, כל ביצת הברנז'ה נתונה בסערה, הכפשות, סודות, שקרים, ואין ספור לחשושים: "מיהו, לכל הרוחות, אותו אדם שלישי??...." ילדה יפה, מספר מילים לי אליך וכך אולי בפעם הבאה תשקלי את צעדייך. כאחותך למין היפה אני רוצה בטובתך ובאמת שאין לי שום אינטרס לצפות בעכוזך: הישמרי מלתת שמנת למשמורת אצל חתול אינך יודעת איזו עין נמצאת מעבר לחור המנעול. אולי בפעם הבאה לא "תינצלי בפוקס", ועושה רושם- שבחגיגת המיטות הפרטית שלך יצפה כל ילד זב חוטם. אני מודה לך מכל ליבי על כך שפתחת לי צוהר לצד האפל והאכזר של עולמך, "עולם הזוהר". ומודה אני לך על כך שכמוני-גם את עשית צעד פזיז על החתום: פמלה, מלון הילטון פריז...