וידעתי שאת רוצה לא להיות תמונה שעמדתי מולך, חבויה היה בך משהו מפחיד זה העצב שלך שגרם לי להשפיל מבט לא יכלתי לתת לך תשובות את אומרת שאז התחלתי לכתוב ואחרי שנים באותה נקודה, שוב נפגשנו כמו לא היינו כאן מעולם הבטתי בך לראות אם השתנית ופחדתי האורות עמדו לכבות את סיפרת על כאבים שלא נעלמים על זמן שטעה לא יכלת לתקן ועמדנו יחפים, זה מול זו לא יכלתי לתת לך תשובות את אומרת שאז התחלתי לכתוב הלכנו למיטה ערומים את אמרת, שקל יותר להתאהב עד שמרגישים חלשים זה מתפורר בפנים ויוצא החוצה, כמו קוצים לא היו לנו חלומות גם לא שוליים להתחבא ואת אומרת, שאת לא רוצה להיות תמונה כמה שקרים וכמה אמת יש בסיכום של כול דבר והחזקתי את ידך מול שמיים מתנפצים הכול היה קסם לא הצלחתי להבין את התעלול עמדנו זה מול זו ובאמצע חיפשנו משהו חיפשנו משהו לאחוז הבטתי בך, היה בך משהו מפחיד זה העצב בעיניים את לא נותנת להן מנוחה אני שיקרתי, ואחר כך שתקתי היה נדמה לי שזה עוד משהו שכתבתי לפני שהתחלנו לחפש את היציאות לא יכלתי לתת לך תשובות את אומרת שאז התחלתי לכתוב והייתי חלש לא רציתי לאהוב אותך ככה היה בך משהו מפחיד את אמרת, זה מה שאתה רואה בי קסם שאין לו פתרון.