למלאך שלי! אתה רחוק כל כך עכשיו, ואני פה, חושבת עליך. אני נזכרת בנו, בשיחות הארוכות שלנו. המצב עדיין קשה, אבל לאט לאט, הכל מתחיל להשתפר. צדקת, כרגיל. אחרי שנסעת, התחלתי לחשוב על משהו. עשית בשבילי כל כך הרבה, יותר מכל אחד אחר. אתה אדם ממש נדיר, אתה יודע? אין מספיק כמוך בעולם, וחבל. בגלל זה, במשך כל הזמן שלא ראיתי אותך, ניסיתי לחשוב על משהו שאני יכולה לעשות כדי להחזיר לך על מה שעשית בשבילי, אבל אני פשוט לא מצליחה לחשוב על שום דבר. החזרת לי את החיים שלי, את הרצון לחיים, אני לא מצליחה לחשוב על משהו שמשתווה לזה. היה לי הרבה מזל איתך, אני יודעת את זה, מזל שלרוב האנשים שנמצאים במצבי לא היה. אני מסתכלת עליו, על הבחור היפה הזה, ורואה את עצמי לפני כמה חודשים. אני לא יודעת מה קרה לו, אבל אני בטוחה שמשהו קרה, אף אחד לא מתנהג ככה בלי סיבה. מאחורי העיניים הקרירות והקשות שלו, אני יכולה לראות ילד מפוחד. כל הזמן מנסה לפגוע, להרחיק, אבל מצד שני מנסה להתקרב בצורה נואשת לכל אדם שהוא חושד שאולי יצליח להבין אותו. מנסה, ולא מצליח, ובדרך כלל טועה ונפגע, דבר שגורם לו להסתגר עוד יותר בתוך עצמו. שותה יותר מדי רק כדי לברוח, לפחות לכמה שעות, מהכאב הזה שהוא מסתיר מכולם (די בהצלחה) ושאוכל אותו מבפנים. מתחת לשריון שלו, אני יכולה לראות שהוא אדם טוב, אני יכולה להרגיש את זה. הוא תמיד דואג לאנשים סביבו יותר מאשר לעצמו, לא משנה עד כמה קשה המצב בו הוא נמצא. אליי הוא בדרך כלל מתייחס טוב, וגם כשלא, אני סולחת, מבינה. בהבדל מהאנשים האחרים, אני לא מרגישה שיש לי זכות לשפוט אותו. בזמן האחרון אני והוא התחלנו להתקרב, הוא מנסה לדבר איתי לעיתים קרובות יותר, כאילו מחפש קירבה, אמפתיה. שנינו אנשים מאותו סוג, ואנחנו יכולים להריח אחד את השני. זה שובר לי את הלב לרסיסים להסתכל עליו. ככל שהשיחות שלי ושלו מתקדמות, אני מנסה לדובב אותו בעדינות, כמו שאתה עשית איתי. הבנתי איך אני יכולה להחזיר לך על כל מה שעשית בשבילי, לעשות את אותו הדבר בשביל מישהו אחר. הדרך הכי טובה שמצאתי להראות לך כמה שאני מעריכה אותך, היא לקחת ממך דוגמא. אחרי כל מה שעשית למעני, עכשיו הגיע תורי להחזיר טובה. בזכותך אני יודעת איך אני יכולה לעזור למישהו אחר, למדתי את זה מהטוב ביותר, ממך. תודה על הכל, אני לא אשכח לך את זה.