עשן מתפזר ברוח, בין שאיפה לנשימה.

עכשיו הסיגריה היא מסוג מרלבורו,אדום, החפיסה מלאה.

אני מחזיקה אותה בין שתי אצבעותי ושוקע לאט בחלום.

מה השעה כרגע התעוררתי צורך עז לקום וללכת לישון

מעניין מה קרה עד הלום

אוולי אך אפשרי זאת שירתי לך מי שלא תהיי התת מודע שרוצה להיות מי שאני הרי השגרה הזאת היא אני :)

מוזיקה נעימה השעה היא שמונה ועשרה את היין אתה גומע מקדש אותו ויודע

שזאת טוהרה  לצאת מהבית לעוד מסע

אלי מה נשתה?

כולי באהבה אך מה אעשה? ללמוד לעבוד להיות שם בשביל האחר?

אולי ובכל זאת אין מקום אחר

לעשות לעשות ולעשות מהר

אלי הנה שוב אני בוחר

יש חופש בידי בעיני ובראשי אשא תפילה ליום גדול בשבילי

אולי אעשה מצווה טובה, אבחר ביום כזה לשם השמחה

אזכור את הרגע העצוב בחיי אצחק עד כמה נתתי לא די

לעשות ומהר אני כבר מאחר מסתכל עליו בוער הנר

אם אתה שומע אותי שלח מלאך שילווה אותי ציפור שיר גם פרח יפה

כלנית או ורד העיקר שיריח השאר לא משנה

איזו שמחה להתפאר בך

קום והלך בגן עדן שלך

באהבה

מתעורר...

ספרים ים של ספרים ספריה אין קץ אין זמן לקרוא את כולם .אני צוחק. היד תעבור- המחשבה כבדולח מבזיקה- היד שולפת והנה הספר שלי סיפור חיי

מהתחלה כשנולדתי ועד הסוף, איזו שמחה לבחור איך לקרוא, איך להבין איך לסיים את מסעי :)

קום והלך

על אגם אני עומד, מסתכל על הים, אי שם נמצאת יבשה, למטה העומקים ולמעלה השמים, המסע שלא נגמר.

עשיתי הפסקה לנקות את הבית, לשם שינוי נהנתי מאוד לראות את עצמי מנקה ומסדר מזמן לא ניקיתי...מזמן מאוד. הכל נראה לבן כשמנקים, הבית כביכול מחכה לאורחים מוציא את כוסות הבדולח   ובקבוק שרדונה הפעמון מצלצל אני עוד שניה מחכה- את מי הזמנתי? הם נכנסים נכנסים לתודעה שלי בהמונים כל החברים והחברות שותים בקבוק אחד שלא נגמר

מחר

אבל איך עשית לי את זה? היא נקשרה אלי ולא יודעת לצאת מזה! אני אוהב אז מקשיב לחלומה שלה אני מגיב! נכנס לדמות שהיא מתפארת שיצרה זאת אשליה של וויתור אחרי שנים של שליטה היא הלבישה אותי האכילה במילים משלה. אני אומר את שהיא אומרת ונהנה מכל מילה רק שלא תיכנס לבועה שלא תכאיב לשנינו האשליה היפה זאת סכנה של בלהה כשאין אנו יודעים שהחיים נמשכים מחשבה אחרי מחשבה אחרי מחשבה אחרי מחשבה .אני תופס, את הסיגריה בידי ומעשן אותה.