דיאטה חול ומלח על ים תיכון כל כך קל ליצפות בילדות צעירות ויפות שעוזבות את בית הספר לחופש הגדול בבגדי ים קטנטנים וקויי שיזוף שחום חיוור שחום

בתוך עדר של בובות פלסטיק מאתר אותך מתבוננת בי מתבונן בך איך את מפצחת בשיניים לבנות שלגון לימון מקרח, צהוב זהב מטפטף ונוזל לך על עור לוהט על נמשים וחזיה שמרימה את החזה גבוהה גבוהה לשמיים,אולי יום אחד תיתני לי לחבר לך את הנוצות שנופלות לך מהכנפיים אלה שאת מסרבת לראות אערום לי אותם בתוך שקית אוכל שקופה נוצה אחר נוצה בעודי צועד אחריך מבלי שתבחיני

עם חוט לבן ומחט אשזור אותם חזרה בעדינות ואת הסוררות אמרח בקצה כל אחד עם דבק פלסטיק שקוף אדביק אותם אחת אחרי השניה בסדר מופתי כל כך שאף אחד לא ירגיש שהם נגעו אי פעם בריצפה

אני אלחש לך שאני רוצה לנוח בתוכך רק הלילה כי אני כל כך עייף לטעום את הזעה המלוחה שהשאירה שמש של צוהרים ללקט את מיליוניי גרגירי החול שנתקעו בשערך  

"אתה כל כך מתוק" את תגידי תחייכי ותחשפי חניכיים אדומות דם "אבל את מה שאתה עושה עכשיו עשיתי כבר לפני שנים" "מתי"  אני אומר אערבב ואעסה  את החול מתחתיי בהתרגשות מתי הספיקו כבר ללקק אותך  בבולמוס רעב ובלשון זללנית וסמרטוטית מקצות אצבעות רגליך דרך סימניי מתיחה מדיאטה? מי כבש והשטלת על האי השחור שנמצא בתוך ים השלווה? מי שפך את נוזל החיים שלו עליך או לתוך מצעים עם חיות צבעוניות וטקסטורות מנומרות?

הגרון מתמלא במסמרים ההתיפחות הופכת לשביל שקוף שנקרש על שרווליי החולצה כמו עקבות  שבלול שחצה את הזרוע הלוך ושוב