זה היה בליל יום חמישי נשמע קול חרישי הרמתי תשפופרת והתקשרתי אליה. נתנו לי את מספר הטלפון. התקשרתי ונשמע קול חיוג כל כך התרגשתי. זו הייתה הפעם הראשונה שהתקשרתי למישהי ועוד לשמוע את קולה בטלפון. כמה פחדתי לפני השיחה,חששתי להתקשר. אמרתי לעצמי אני גבר,ברור שאני אתקשר יש יותר גברים חננים שעשו לפני כך גם אני. כמה פעמים התקשרתי ומיד ניתקתי לפני שיגיע חיוג לא יכולתי לשאת את הבושה. והלב החל לפעום בחוזקה,וטיפות זיעה ירדו ממצחי. מה יש כל כך להתרגש שאלתי את עצמי? אבל זה לא עזר. שהתקשרתי קיוויתי שהיא לא תענה,אבל מישהו ענה הלו אמרתי אוףף במוחי טוב אני חייב לומר משהו. שלום נירה נמצאת? היא לא בבית.יששששש צעקתי במוחי. טוב מתי היא תהיי עוד 5' דקות אמרו לי. נשמתי לרווחה,זה כמו אסיר שנדחתה לו ההוצאה להורג. טוב תודה.אז ככה אמרתי לעצמי בוא נתאמן מה לעשות? מה לומר?< רגע אני יודע בכלל משהו עליה? אמרו לי שהיא חכמה לומדת תקשורת,שזה כבר טוב. שהיא נאה 1.70 ועיניים רכות או כך לפחות אמרי לי ידידתי. או שבעצם אני אבוא ויסתבר שיהא איזה 1.20 ובכלל לא בכיוון ועוד נוסף לכל מדברת לעצמה וכל מי שיעבור במשעול. טוב אוי עברו 5 דק' טוב אבל אני אתן לה עוד קצת זמן. נכון אתם מכירים שאומרים 5 דק' וזה תמיד איזה חצי שעה? אז ככה גם אמרתי לעצמי יש קיבלתי הארכה. טוב בואו נחשוב מה לעשות? מה לומר? אני לא מסוגל להתקשר שוב התקשרתי פעם אחת.אולי שהיא תרדוף אחרי. בעצם לא הרי כתוב בתורה "כי ייקח אישה" והגבר צריך לרדוף או שאולי הנה התקשרתי אז למה אני צריך לרדוף. יווו כמה בעיות טוב נו מה נסגר איתי ? מה אני בת? אני חייב לתפוס את עצמי בידיים נכון זה פעם ראשונה שאני יוצא עם מישהי אבל עדיין היא לא חייבת לדעת מזה? מה לשאול? רגע אולי אשאל איך היא רואה את עצמה נשואה? או שאולי זה ילחיץ אותה נורא. או שאולי אשאל אותה איך בלימודים? או שהיא תחשוב שאני חטטן . אוף מה אומרים מה שואלים? יוו עוד פעם אני מתחיל להילחץ עומדת להסתיים החצי שעה סוף חלק א'