תפילה לפצעים שבלב אומרים שזמן ירפא את כל פצעינו אם רק ניתן לזמן צ'אנס שירפא את מכאובינו. שנתעורר ליום שטוף של שמש ושמחה שנדע למצוא את האור מעמק הבכא. שנבין סוף סוף שהחיים כאן נורא קצרים ושאין טעם שנאסוף לנו מריבות ויריבים. שאם סוף סוף נשלים עם אויבינו ושונאינו . נוכל להפוך אותם לחברינו או רק לידידנו. שנזכה להכיר אצל כל אחד את מעלתו .ונגיד אחד על השני דברי הלל והוד ותשבחתו. בעולם אנו מרגישים שכולנו בודדים. אבל אם נשלב כולנו ידיים נהיה מאוחדים. שנפסיק לבכות על כל צער וכאב. ונדע לחיות כאילו לכולנו אותו לב. שיש לנו את אותו גוף ונשמה. ואז נשיר כולנו את התקוה,כל עוד בלב פנימה. שכולנו אחים זה לזו וכולנו נוצרנו מאותו החומר. שאנחנו כולנו ביחד מאוחדים מי יכול עלינו,אז נדליק עוד נר. לאילו שאינם איתנו כי בלב הם יחד איתנו מתפללים. ופונים אליך אלוקינו שבשמים שתשמע נא את תפלתינו האל שבמרומים. מה כבר אנחנו מבקשים? דבר אחד אנחנו ממך דורשים. שתעשה אותנו רק מאושרים. ואז נודה לפניך כל בוקר בתפילה. מודה אני לפניך,שהחזרת לי את הנשמה. שחמלת לי בתורתי שלי, לך באמונתך. שאני הוא זה, פרי יצירתך. שמודה לפניך שנתת לי את אושרי. וזהו פרי על כל עמלי.