פוקח עיניים בבוקר עלים נושרים אל תוך שלולית קטנה שוב מתעורר הלילה לא יכול להרגיש את התחושה שתשמור עלי מיטה קטנה פנים יבשות שוב היום נראה מיותר בלוח השנה גוף של מוות נע במסכים ועל הקירות נע לאט צל לא יכול לקחת דבר שוב מתעורר הלילה באמצע היום חלומות פזורים על השטיח אורג אותן לסיפור אחד אמציא לו סוף רופאים וכדורים לבנים עפים סביב כול מה שרציתי לי זה כבר לא יקרה אז נשכב על המיטה עלים נושרים אל שלולית אני מביט בתקרה מה ייפול קודם? שאלות בלי סימנים פורם את הכפתורים מהחולצה עכשיו ערום מול פוסטרים תלושים זה המוות או מה שנשאר לקוות עלים נושרים לאט נידפים ברוח אין תשוקה מניח את הראש על הכרית מביט על הציפורים שעפות בחלון יכלתי להיות שם זמן רב אם הייתי יודע שזה מקום טוב שוב הלילה מתעורר הכדור נמס במים אני מלטף את פניי עיוותים שלא מצליחים להתחבר לי זה כבר לא יקרה אז משאיר את הספר פתוח עם דף לבן ריק בסופו תשוש כל בוקר הלילה נראה שלוו כל לילה הוא נראה בודד ערום על המיטה פיצול של המחשבה לשני חוטים ירוק ואדום הימורים וציפיות שנגמרות בסוף שורה מקשיב ברקע לקולות המוות שבוקעים מן המסך ופנים של אנשים חיוורים מזכירים לי את ביתי אולי בלילה שוב ירד גשם עלים יצופו לאט קסם שלא הצלחתי לפענח מביט בצל שעל הקיר כמו קרקס נודד השער נסגר בבת אחת אפשר להתחיל לאסוף את חלקים ושוב התעורר לילה, בבוקר.