הייתי רוצה שתהיה אביר, אבל אני אקבל אותך גם כנווד, הייתי רוצה שתבוא רכוב על סוס לבן, אבל אקבל אותך גם רכוב באופניים רעועות, הייתי רוצה שתתלבש יפה לבואי, אבל אקבל אותך גם בבגדים מוזנחים, הייתי רוצה שתתיז על עצמך קצת בושם לכבודי, אבל אקבל אותך גם אחרי יום עבודה מזיע, הייתי רוצה שתבוא אליי רענן וחדש, אבל אקבל אותך גם מותש ועייף, הייתי רוצה שתבוא שמח ומלא תקוות חדשות, אבל אקבל אותך גם עצוב ומיואש, הייתי רוצה שתצעק את שמי ברחובות, אבל אסתפק בשלוש המילים, הייתי רוצה שתחבק ותלטף, אבל אסתפק גם אם רק תאהב אותי היום, הייתי רוצה שתפנק אותי במתנות מדהימות, אבל אסתפק גם אם רק תקטוף לי פרח מהחצר, הייתי רוצה שתבין אותי, אבל אקבל אותך גם אם רק תנסה להבין, הייתי רוצה שתרשום לי שירי אהבה מלאי שמחה שאנחנו יחד, אבל אסתפק גם בשיחת טלפון, הייתי רוצה שתראה אותי כהאחת בשבילך, אבל אקבל אותך גם אם רק תגיד לי שבינתיים אתה איתי, הייתי רוצה שתכבד אותי, אבל אקבל אותך גם אם תצעק עליי כשאתה עצבני למרות שאני לא אשמה, הייתי רוצה שתדליק לי נרות בכל הבית ותכין לי ארוחה רומנטית, אבל אקבל אותך גם אם רק תזמין אותי לשבת לידך בספה, הייתי רוצה שתכיר לי את ההורים שלך כבר, אבל אני מבינה שהם עסוקים, הייתי רוצה שתספר לי לאן אתה נעלם כל ערב, אבל אני אקבל את זה גם אם תגיד לי שזה לא ענייני, הייתי רוצה שתתכוון למילים שאתה אומר לי כשאני עצובה, , אבל אקבל את זה גם אם תגיד לי שאתה אומר את זה רק כדי שאני ארגיש טוב, הייתי רוצה לראות אותי ואותך מתחת לחופה, אבל אני מבינה שאתה אומר לי שעכשיו זה לא הזמן... הייתי רוצה אביר אמיתי, רכוב על סוס לבן, לבוש יפה לבואי, מתיז בושם לכבודי, רענן וחדש, מלא תקוות חדשות, צועק את שמי ברחובות, מחבק ומלטף, מתכנן את עתידנו ביחד, מפנק אותי במתנות מדהימות, מבין אותי, רושם לי שירי אהבה, בטוח שאני האחת בשבילו, מכבד אותי, מכין לי ארוחות רומנטיות לאור נרות, מכיר לי את הוריו, מבלה במחיצתי כל ערב, מתכוון לכל מילה יפה שמכוונת אליי, רוצה שנתחתן ... אייכה אביר שלי?