אני לא יודעת בכלל מהיכן להתחיל למצוא את המילים לכתוב לך... דרך רבה עברתי עד כה אומנם לא בזמן ארוך אך זה מדהים לראות שיש דברים כאלה קטנים שלא מבינים בשנה ולעומת זאת דברים כאלה עצומים שמבינים תוך ימים ספורים...זה רק מראה שהרצון החזק שלי להמשיך הלאה הוא זה שמנתב את דרכי עכשיו בין חושך לאור בין שקט לסער בין אשליה למציאות...המציאות הוי המציאות ...עד כמה שהיא חזקה מאיתנו עד כמה בכוחה לגשר על פערים שלא ידעו מנוח שלא מפסיקים לחלחל לבפנים... אין סוף לעומק הדברים אין התחלה לשום רגש כשזה כואב זה אמיתי כל כך  והפחדים לעולם יעמדו שם ינסו להסית את עוצמת ההמשכיות שמתהווה לה עכשיו בדיוק בזאת העת. לעולם לא אדע איך הדברים התגלגלו ומה גרם למה ואיך ולמה ,השאלות תמיד שם יכרסמו בנפש שלא שבעה לעולם מלחפש תשובות. הזמן הוא זה שילטף את הכאב ,את הצער על דבר כה לא מוסבר. לפעמים אנחנו פשוט צריכים לקום ולבחון את הדברים בפרספקטיבה הרבה יותר רחבה ואובייקטיבית עד כמה שאפשר...ואני כאן נפלתי וקמתי ושוב נפלתי וחוזר חלילה- תהליך ההשלמה כל כך עוזר לחוות את הדברים כפי שהנם באמת ולמצוא כוח לשכוח...כוח לבטוח ולתת לעצמי את מתנת האל העצומה לברואיו- הכוח לסלוח. לך .לעצמי... תקומתי איננה באה כהרף עין אך מתוך ההריסות זה תמיד הרבה יותר משמעותי וגם הרבה יותר כואב...עכשיו אני מסוגלת לתת לעצמי להבין יותר ולהעמיק יותר בסיבות,בדרך וגם בתוצאה...שהיא באמת לא הכי חשובה והדרך משמעותית אולי הרבה יותר,אך אין בריחה מכך שהתוצאה היא זאת שמשאירה בסוף את ההיבט על הדברים התוצאה בסופו של דבר היא -המציאות. אני מרגישה כרגע שאני צריכה לעמוד על כל כך הרבה טעיות שהסרתי מהן את העין במשך תקופה נורא ארוכה ופשוט ללמוד מהן להבא,לשים לב לדברים שבאמת עקרוניים וחשובים לי שהתעלמתי מהם כי היה לי קל ונוח להתעלם מהם אבל אני זה לא התעלמות אני זה ערנות זה ההפך מעיוורון זה לראות את הדברים בדיוק כפי שהנם במציאות והמציאות היא כרגע שכל המהלך שנעשה הוא כל כך טוב לי הוא כואב אבל טוב וזאת ההתמודדות האמיתית להסתכל קדימה ולבחור לקום ולהתאושש וכן...גם לנסות להתפנות רגשית למשהו אחר שאולי ימצא-אין טעם לשקוע בדברים ,אין טעם לכעוס או להתענות יש טעם אחר וזהו הטעם של ההתחדשות והשינוי לדעת שעם הצער והכאב צריך פשוט להרים את הראש(כמו שתמיד אתה אמרת לי במצבי שבירה...) להביט לעבר העתיד,לחיות את ההווה ולזכור את הזכרונות הטובים מהעבר

תודה לך על הכל למדתי כל כך הרבה ממה שהיה שזה רק יכוון אותי יותר טוב להמשך ולקשר הבא שאהיה בו. עכשיו אני יודעת בדיוק מה אני מחפשת ויש בי פחות התלבטויות.

הצלחה רבה בכל שתדע רק ימים טובים

סלחתי לך,

יפעת.....