בתי ספר גדולים ילדים מאושרים יכולנו להביט שעות ואז המכונית היתה מגיעה היינו מתנשקים והיית נוסעת אני הייתי נכנס הביתה בחצר ממול שני ילדים משחקים עוד מעט אימא תבקש מהם להיכנס לאכול ארוחת צהריים ואני אשב במרפסת אנסה להיזכר איפה אנחנו נולדנו את אמרת שבוע בניו יורק, ואת חוזרת אני חייכתי בשתיקה לא רציתי להפריע לך ברדיו, שירים שקטים ושתי ילדות יפות חולפות עם תלבושת אחידה אפשר לראות אותן מחייכות מחוץ לפה, יש משהו אחר לפעמים שקר לנו אנחנו נוסעים בלילות, נכנסים למיטה השקט מחפה על משהו נשכח מחפשים אותו כול יום אבל הוא מחוץ לפה יש לך עבודה ואני כותב שאפשר בתי ספר גדולים מורים שמסבירים להורים איך הילדים מסתדרים ואנחנו מביטים בשתיקה מחוץ לפה, קורה משהו אורות נוצצים ובתי קולנוע מלאים אני יושב במרפסת, לא אומר מילה עוד מעט יתחיל חורף ואנחנו נסגור הכול את אמרת, שתחזרי אולי תיקחי חופשה ונישאר בבית עם הסרטים הישנים הכלב של השכנים שוב ינבח ואת תצחקי שתקתי, לא רציתי להפריע בלוח המודעות כתוב על דירה שמוכרים מישהו עוזב, מישהו בא בערב, יושב מול המחשב מחפש אותך מחוץ לפה, יש איזו אמת גדולה ואנחנו פה ממציאים את עצמנו כול יום מחדש בתי ספר גדולים, ילדים מאושרים גינות ירוקות ואת נסעת לניו יורק, אני נשארתי. שתחזרי תספרי לי, על אנשים שממהרים, ומכוניות שעוצרות בחריקה באמצע תעצרי, תחייכי, לא נדבר אני יודע שמחוץ לפה, משהו קורה ילדים שמשחקים על הכביש, גדרות לבנות חניות פרטיות ושקט שמכסה על הכול.