לא יכול לעצור את הזמן שסוחף אותי אל פתחי דלתות נעולות אנשים עוברים אי אפשר לעצור אלו רכבות שדוהרות במהירות אין מחסומים אין שוערים יש לשלם חובות יש להשפיל מבט אני צריך את הידיים מדליק את האור באמצע הלילה שומע קולות רחשים של חתולים יללות של כאבים מרים את הראש חוטף את המכה ישר בפרצוף לא יכול לעצור את הזמן והוא לא חוזר לעולם תמונות מבית מפורר גלויות מארץ זרה אני רוצה לברוח מעבר לגבולות מעבר לחשק דפים לבנים מוכתמים בדיו שחור אין מקום להניח את הראש ואז להמשיך לרוץ שומע אנשים מדברים הם צורחים עלי מי רוצה לומר לי מה? שוב פעם טשטוש קולות שוב פעם בלבול מביט במראה אנשים אחרים מביטים בי זה תמיד מעגל שלא נסגר לא יכול לעצור את הזמן הוא סוחף אותי אל רחובות חשוכים סמטאות צרות בערים גדולות זו בדידות נטולת כוח אין מילים להשחית אין קירות לקלף שולחנות אורכים בלי פירורים זו הזיה חיים שקטים במחיר של שקרים מושלמים משלם הכול, כדי לדעת שמחר אתעורר אז לא מבקש לדעת שום דבר על מלחמות ופנים מצולקות רכבות דוהרות אני עומד על הפסים זה יכול להיגמר ברגע אם הזמן ייקח אותי כמובן מאליו אנשים ממשיכים להיכנס לבניינים גבוהים מביטים מהחלונות על רחובות מתכערים שום דבר לא נכון גם לא האשליה זו המציאות שמוכרת את עצמה ומורידה את המחיר בכול שעה לא יכול לעצור את הזמן