אני יכול לתת לך חיים ותאמיני לי זה הרבה תקראי עיתונים תדעי כמה זה עולה היום זו אהבה נטול כיוונים אין ים שיפריד אני יכול להשאיר לך מטבעות על הרצפה זה תמיד נושא ריח מתוק ואין לנו תחושה אני יכול לתת לך חיים בקופסא קטנה ולי יהיה זקן קטן ואני אטה ליפול זו תהיה אהבה חסרת תשובה לא מבקש שתשאלי אותי מהי הדרך הנכונה אין לי מקום לברירות אחרות את עומדת מולי כמו פוסטר ואני לא יכול להציף את עיניי בדמעות שאת צריכה אני אשאיר לך ספרים ישנים על השידה הם יתמלאו אבק ושנינו נתמלא חרדה מגע שלא נסחף אל מקומות זרים רחובות צרים ורק שנינו יוצאים מכול הפתחים רודפים אחרי שאריות אני יכול להבטיח לך יותר מזה יותר מהכול מלכים ומלכות שיער שעוטף את העיניים יכול לתת לך חיים עטופים בזמן שנקבע מראש אי אפשר לקחת מאיתנו לך יש נעליים אדומות, גבוהות ואני אקח אותך עד שזה ייעלם יכול להיות שמתחת למים קל יותר להבחין בשינויים והם לא משאירים לנו תקוות אני יכול לתת לך אהבה בלי שום דגלים לנופף בהם רק סימנים של משהו נצחי כן, אי אפשר לקחת את זה מאיתנו תמימות מסורה גאווה חסרת עקרונות ואת עומדת מולי כמו מראה מציגה לי את הפנים שלי שאני לא יכול להרגיש יותר אז שותה גם בשבילי ושוב יש כאב וקץ ושמיים שמתרוקנים אני יכול להבטיח לך אהבה היא תהיה כמו עור כמו בשר ודם היא תהיה רק שלנו, בגבולות המוכרים לא תהיה לנו הבטחה מעבר, אל תחפשי סיסמאות גדולות שנים שהתכלו, פנים שצברו מטרים מיותרים רק שנינו נשארנו מכול זה וזה יותר מכול האחרים שנשארו.