כתבתי את השיר הזה בתקופה שהייתי בדיכאון כי ביום הזה איבדתי את הראיה שלי בלילה. בתקווה לרק טוב. -------------------------------------------- א. אתה בראת עולם אתה תביא נשמה אתה בראת את כולם ולי תביא את התקווה לראות. פזמון:1 ******* ובמרחק אני רואה אותך אדון עולם ובמרחב אני רואה ציפור נודדת לה לבדה בעולמה היא חיה, שעפה לה לחפש את החום והאהבה. ב. אתה בורא עולם תעזור לי תן לי תקווה אתה הגדול ביותר תעזור לי אדון עולם רק תקווה אחת לשוב לראות. פזמון:2 ******* בורא עולם תעזור לי שאני רק אלך בדרך הנכונה ואני ימצא את השקט והשלווה ואת המקום הטוב שבו אוכל לחיות רק את חיי. אך בורא עולם רק אתה ורק אתה את כאבי וסבלי יודע אנא עזור לי ואודה לך מאוד רק תקווה אחת רוצה נשבעת בחיי. אוי ה' רק תקווה אחת שישוב לראות ולא רוצה כלום יותר חוץ מראייתי לך אני נשבעת בחיי. ג. בורא עולם אתה בראת את כולם נתת לי נחמה ונתת לי את האהבתך ונאמנתך אך אדון עולם תעזור לי רק תעזור לי, אני לא שפויה עם עצמי. חושבת רק על עתידי אך ה' רק אתה יודע מה יהיה לי רק אתה רק אתה רק אתה בורא עולם. פזמון:3 ******* ובמרחק אני רואה אור חזק מכה בי ביום. ובלילה אני רק מחפשת נחמה ותמיכה אנא בורא עולם תפקח את עיניי שיהייה בי ובתוכי רק טיפת תקווה תעזור תעזור לי בורא עולם. ד. מודה אני לך על שבראת אותי ואת כולם אך ה' מדוע אני לא יוכל את חלומי להגשים כמו כולם מדוע או למה אך ה' רק אתה ורק אתה יודע את התשובה. פזמון חוזר: בורא עולם אתה בראת........ **********