אתמול בערב הייתי במסיבה באחד הבניינים, באיזו סימטה על הדלת היה שלט צבעוני וגדול "במסיבה הזו חוגגים את הכל!" קצת חששתי, אך נכנסתי בכל זאת בפנים היו אנשים שחבשו מסיכות כולם לבשו בגדים מוזרים שמעולם לא ראיתי בחנויות הבגדים בחורה בכניסה לחצה את ידי וציוותה עליי להיכנס בקול סמכותי כמה נשים והרבה גברים אתמול הייתי במסיבה של זרים קבוצה אחת ישבה במעגל גדול באמצע ישב לו בחור די עגול הוא דיבר והם הקשיבו באופן עיוור האיש העגול היה קצת חיוור בחדר אחר רקדו בלי מנגינה עד כלות נשמתם, אף הרעידו את הקירות היו כל כך מרוכזים בעצמם ולא שמו לב כשכיביתי את האורות מבעד למסדרון שמעתי קולות זה מה שמשך אותי לחדר השחור הם החזיקו ידיים מסביב לנרות נראה לי שעשו טקס טהור והיו גם אלו שעושים ניסויים נזרקו על הריצפה תוך כדי צחוק אותה ריצפה מלאת כדורים הציעו לי "סיגריה" וביקשו שאשתוק ובמרחב-הזמן, בין החדרים שם אני חושבת שעצרתי את עצמי איש אחד עמד ודיבר עם עכבישים על רומו של עולם במבטא צרפתי הוא העלה כמה נושאים מגוחכים שאני כל כך רציתי לשכוח איש לא הקשיב לו מלבד העכבישים לפתע הסתובבתי והתחלתי לברוח אתמול בערב הייתי במסיבה באחד הבניינים, באיזו סימטה גיליתי כל מה שלא רציתי לפני הכל כה שונה בבוקר שאחרי