ב"ה ת"א, סביבות עשר בלילה. אני מחכה לקו 55 למחלף אלוף שדה כדי להפגש עם אבישי ודני ומשם נמשיך לירושלים. בעודי מחכה חולף על פני בחור גבוה, קירח עם עיניים ירוקות בורקות. הבחור היה נעול ברולר-בליידס מקצועיות וזוג כפפות ונראה מקצוען אמיתי. anyway, הוא חולף על פני, מסתכל עליי ואני עליו ומלווה אותו במבטי הנעוץ בגבו המתרחק. פתאום הוא מסתובב וחוזר לכיוון שלי, נעמד לידי כשגבו מופנה אליי ואז הוא מסתובב אליי ומציע לי טרמפ על הרולר שלו. "מה, אני לא צוחק! הנה יש לי את המכשיר הזה" והוא מראה לי מן מכשיר פומפיה כזה. "את רואה, מצמידים את זה לחלון מכונית נוסעת, מחזיקים והיא מושכת אותך". "אז איך תקח אותי?" אני שואלת. "הא, זה פשוט. אני אקח אותך על הגב, אצמד למכונית וניסע". אני מסתכלת עליו מחייכת בסקפטיות לו מבוטלת. "מה לא רעיון טוב?" הוא מחזיר לי חיוך. "לא, לא אחלה אבל מה עם הבטיחות?" "זה מאוד בטוח אני חושב לפתח את זה לסטארט-אפ" "מה באמת אתה מתעסק בזה" אני שואלת בפליאה מתלהבת מהעובדה שהבחור גאון מטורף שניצב מולי.הוא התחיל לספר לי שהוא נוסע עם זה לבריכה ואל אם אני יודעת לנסוע על רולר-בליידס, "כן, בטח, למה לא?", חייכתי. "נו, תראי לי" אמר כשהוא מסמן לי על הרולר שלו "ok, תוריד ת'רולר ואני אראה לך". בשניה וחצי הוא חלץ את הרולר מעלי ואני נכנסתי לתוכם. הרולר היו ענקיות עליי ויכולתי להחליק גם בתוכם ולא רק איתם. תוך כדי הבחור שאל לשמי ואמר שקוראים לו 'שין' בעוד הוא מדבר אני אומרת לעצמי"G-D! איזה מטורף!" אבל מי כמוני אוהבת מטורפים שגורמים לאנרגיות מטריפות חושים להשתולל בתוכי. החלקתי עם הרולר והתקשתי מאוד בגלל המידה הגדולה שלהם אבל הוא היה ממש מופתע לטובה ולא הפסיק להתפעל, "תראה יש מי שרואה מחשב ישר מתקתק ומתמצא, אני רואה רולר, אופנים ושאר צעצועים וישר עושה בהם כאילו נולדתי להם", שין הנהן בחיוך. השלתי מעליי את נעלי הרולר-בליידס וחזרתילנעליי. קו 55 הגיח לו סוף סוף ואמרתי לו שאני צריכה לזוז אז שנינו קמנו מהמדרכה עליה התישבנו בסמוך לצומת ארלוזורב ההומה גם בשעה זו של הלילה. התחלתי לרוץ לעבר האוטובוס והוא אחריי, "אז מה הטלפון שלך?" "044-236547" החזרתי לו. "שוב פעם, חסר לי מספר!" "044,23,6547" ועליתי לאוטובוס מאושרת מהמפגש המוזר שהיה לי זה עתה. אם הוא זוכר את המספר? - באמת שאין לי מושג. האם הוא מטורף או סוטה? - שוב, לא יודעת. אבל בין כך או כך סוטה או מטורף שובה לב אני כולי הערכה על האומץ והתעוזה שגילה כלפיי גבר ישראלי והתחיל עם בחורה ברחוב, סתם כי היא נראתה לו יפה? חמודה? סקסית? לכי תביני גבר ישראלי ?!