אבי ז"ל איש גבוה פנים שחומות וחיכניות לבוש בטוב טעם איש משפחה ידע להקשיב  ולפרגן.

הערצתי ואהבתי אליך לא תיגמר לעולם וכל חכמת החיים שלמדתי מתמודדת בחיי היום יום כמו לעזור לקובי בחשבון ומספרת לו שכך לימד אותי סבא יוסי.

קשה לי מאד לדבר ולספר עליך בזמן עבר אבל מתגאה שזכיתי ושמחה שהיה לי אבא כמוך שנסעתי איתו במונית בפורים שהיה גשום וביום חול לבית הספר ועד לאותו בוקר שלקחת אותי לבית המלון לסלון כלות ומלאת בקשתי לנהג מלווה במונית מקושטת בשושנים אדומות ערב החתונה.

בכל גיל ושלב בחיי יש בפי מילים נערצות לכתוב אליך תמיד הרגשתי את אהבתך באופן מיוחד וביום שבו נפרדתי ממך לעולם הרגשתי רגשי אשמה בגלל שהייתי איך שאני קיבלתי תוספת יחס מיוחד יותר מאחיותיי.

כל אחת מאתנו בימי חייך הוקירה אותך בדרכה שלה ואני בחרתי את הדרך שלי .

אם נחזור לאותו בוקר  שהלכתי לסדר את השיער  ידעתי שחשובה לך הופעה חיצונית  ואצלך היא בלטה באופן מיוחד.

הופעתך והתאמת הלבוש הייתה ללא רבב ותמיד הרחת בושם נעים והיום בנוסעי במונית מעת לעת אין נהג שישתווה אליך ובלכתי ברחוב שיעוברת מונית פונה אני לחפש אותך.

למכונת הנשמה ידעתי כי עלינו להיפרד

הגעתי לבית החולים היית מחובר למכונת הנשמה ידעתי כי עלינו להיפרד היה זה אמיתי רוצה לזכור אותך בזמן שרקדת איתי בחתונה לבוש חליפה מחויטת פניך קרנו מאושר ובזמן

שנודע לך שיולד לי בן נכד לך

כל הזיכרונות הטובים נשארים עמי ומאמינה אני שבעולם שאתה נמצא טוב לך ויודעת שתמיד תשמור עליי

@איריס בכר