אני אוהבת אותך ורק אותך.. אני לא יודעת למה?! בפעם הראשונה שראיתי אותך ואתה אותי התחלנו לריב... אתה עמדת שם למעלה ואני למטה אח"כ באת אליי ואז התחיל כל הבלאגן (או יותר נכון אהבה..) אתה זוכר שההינו משחקים "אמת או חובה"??? זה היה כיף.. או שבאתי אלייך ביום חופש חמים ועזרתי לך לסדר את הבית...? אני בטוחה שאתה זוכר ועוד הרבה... אהה.. אני גם זוכרת שאבא שלך קנה לנו פלאפל זה היה טעים (..יאמי..) אני כל כך מתגעגעת אלייך לפעמים אני שומעת שירים ונזכרת בך ובזמנים שהיינו ביחד אני מתגעגעת אליך כל כך לפעמים שאני רואה אותך אני מתרגשת מאוד. אני יודעת שהייתי קטנה מידי לחבר וגם עכשיו אבל אני אוהבת אותך ומוכנה לאהוב אותך... אולי אתה שכחת אותי אבל לדעתי יש עוד תקווה בכל מקרה אני הייתי החברה הראשונה שלך ואחרי היו עוד הרבה אבל לדעתי לא שוכחים סתם חברה ובמיוחד אם אתה רואה אותי כמעט כל יום.. יכלת לראות אותי יום יום אבל אתה בחרת ללכת לבית ספר אחר היית יכול לבוא לבית ספר שמתחת לאף שלך אבל לא... אני יודעת מהי אהבה אמיתית אבל רק מצד אחד הצד שלי כי אני לא יודעת מה אתה מרגיש כלפי הלוואי שיהיה לנו סיכוי.. אני אוהבת אותך.. ורק אותך.. Sweet