" אז את שומעת? היום עברתי במסדרון והוא שאל אותי מה השעה.. את קולטת? כאילו, היו מלא בנות עם שעונים, ואפילו יותר יפים משלי, ואותי הוא שאל מה השעה!! איזה מקסים הוא! נכון שהוא דומה לבראד פיט קצת? מזכיר... בחיוך.... אולי קצת... מה לא? איזה מבאסת את, את לא חברה! אין לך מה לדבר איתי יותר בחיים!" אופס.... לא שמתי לב וניתקתי לדנה בפרצוף... ככה זה כשאני מאוהבת... אם חברה אומרת משהו קטן וחצוף על מושא אהבתי אין לה מה לדבר איתי! "דנה... את שומעת? אני מצטערת סליחה, פשוט עצבנת אותי... קוש קוש אני אוהבת אותך... פליז.... יש! את מתוקה.... אבל עומר יותר.. סתם כפרה את יודעת שאני חולה עלייך.." ככה זה שחברה שלך היא היחידה שיודעת על האהבה שלך... את חייבת להתחנף כדי לדבר עליו עם מישהו... נפש חיה.. משהו!!!!!! כעבור יומיים.. "דנה!!!! אני בדיכי.... מה למה? סיפרתי לך כבר לא? היום עומר היה עם שרית... הכלבה הזאת... אני לא סובלת אותה! איך היא מחבקת אותו ומחייכת אליו עם החיוך הכובש שלה..... אני שונאת אותה! מה לאכול? אוקיי לא צריך טובות, ביי" וככה ניתקתי. כמה טוב שהיומן הזה הוא המשענת שלי...עם דנה אני לא מדברת יותר בחיים.. היא לא יכולה לחכות קצת עם האוכל המזופת שלה, מה כבר ביקשתי? שתי דקות של הקשבה מחורבנת גם זה קשה לה? אני לא שטחית, באמת שלא אבל ברגע שזה מגיע לעומר אני לא יכולה..... היא ממש מגעילה הדנה הזאת מה הקטע שלה היא לא יכולה להקשיב? היא תמיד אומרת לי לרדת ממנו כי הוא "לא שם עלייך הוא שתי כתות מעלייך וחוץ מזה הוא מאוהב בשרית".. הדנה הזאת כ"כ פסימית! אז למה הוא שאל אותי מה השעה? יאללה יאללה היא לא חברה בכלל היא סתם טיפשה! אני לא עיוורת אני יודעת מי שם עליי או מי לא והוא...... לא..... אוף איזה חיים מסריחים אז רק בגלל שאני קטנה? למה? למה? לאהבה אין גיל הרי, אני מתאהבת במי שאני חושבת שמתאים לי. אילו רק הייתי מישהי אחרת, אילו היו לי עיניים כחולות, שיער בלונדיני ארוך וגוף כמו של דוגמנית צמרת, עומר היה רוצה אותי? טוב, עדיף לא להתעמק בזה כי כמה שיותר אני מתעמקת בזה יותר כואב לי, ואני יותר מבינה שהחיים לא הוגנים והם לא יפים לילדה בת 15 שרק מה שהיא רוצה זה לאהוב באמת בעולם האידיוטי הזה ומה שהיא מקבלת זה יריקה בפרצוף ממי שהיא מראה לו אהבה.... החיים לא הוגנים, את זה אמרתי תמיד, איך זה שאנשים שופטים אחרים בלי להכיר אותם באמת אלא רק בגלל הגיל שלהם או איך שהם נראים או פרטים טיפשיים אחרים... אילו רק היו יודעים שמאחורי כל מספר מסתתרת נשמה שמלאה בסודות, אהבות, יתרונות וחסרונות כמו לכל אחד אחר....