,אלוהים

אתמול כשדיברנו, היו כמה דברים שלא היה נעים לי לומר, יכול להיות שפחדתי, יכו ללהיות שסתם כך לא רציתי או לא זכרתי, אבל יש כמה דברים שאתה חייב לדעת

קודם כל שתדע, שאני בכלל לא בטוחה שהקשבת לי אתמול, כי אני פשו לא בטוחה שאתה קיים, אם אתה שם וקורא את זה עכשיו אתה בטח כועס, גם אני הייתי כועסת אם היו מכחישים את קיומי, אבל אתה אלוהים, אתה אמור להבין

ואם כבר דברנו על להבין, ואם כן הקשבת אתמול ושלשום וכל יום אז למה כל כך רע לי? אתההרי הבאת אותי לעולם וידעת מראש כל מה שהולך להיות לי, נכון? אתה ידעת שכל כך רע? אם כן, לא יכולת לשנות את זה? אלוהים אתה צוחק עלי עכשיו? אם כן אז זה בסדר אני מאמינה שלא כל יום בחורה בת 18 מתחילה לדבר אליך כמו ילדה קטנה, תבין, בעולם שלנו, המקום הזה ששתלת אותנו, גם זה קורה, או שמתבגרים מהר, או שנשארים קטנים, אולי בכלל לא אתה שתלת אותנו פה ואתה סתם כועס שאנחנו מייחסים כל מה שרע לנו אליך? אם זה באמת כך אז תן סימן שנדע, יש כל כך הרבה אנשים פה, אלוהים, שמנסים לעשות רק מה שאתה אומר, שבכלל אולי לא אתה אמרת, שאולי זה שטויות, שזה לא נכון והם סתם חיים בשקר

אלוהים, לפעמים בשבתות אני ממש לא מבינה מה אתה רוצה, מצד אחד- זה יום שכולו עונג, מצד שני אני לא מוצאת הגיון בעונג שבו אסור לך לחמם במיקרו פיצה כשאתה רעב, ת'אמת אלוהים, לא מבינה את זה, אני אומרת פיצה אבל אתה יודע שיש עוד מליון דברים! יש הרבה דברים שאני לא מבינה, למשל, למה אתה בורא את החיות אם אנחנו אוכלים אותן? אתה לא חושב שזה ממש אכזרי שנתת אישור לאכול חיות? ובכלל, אם רצח ואונס זה כל כך רע, למה אנשים עושים את זה? למה שתלת את היצר הזה באנשים? אומרים שיש "בחירה חופשית", ת'אמת אלוהים, אני לא מאמינה בזה... לא מאמינה, אל תכעס, אבל זה ככה

אלוהים, אם אתה שם, אתה אוהב אותי? למרות שאני מפקפקת בך? אני חייבת לומר לך שגם כשהאמנתי בך בכל נפשי, הרגשתי אותו דבר כמו עכשיו, והחיים שלי לא השתנו מעולם, שלא תבין לא נכון, אני לא סובלת יום-יום, שעה-שעה, אבל לא טוב פה בכללי.

אלוהים, אם אתה שם, אז תן סימן, אבל שהפעם לא יהיה סימן של מוות, לא רוצה עוד צרות, בבקשה אלוהים, תאהב אותי ותן לי לאהוב אותך.