חלמתי עלייך... אתה יודע? בחלום ניראת כל כך יפייפיה,אך זה כאב לי שאינך הייתי באמת לידי, והכל היה חלום

שחלמתי באתי אליך דיברנו על זה שאני אוהבת אותך,ונחש מה אמרת לי? "אנני מי שאת אוהבת אני משהו אחר"

מה שמצחיק הוא שאתה גם במציאות ניסית להתעלם מהעובדה שאולי אנחנו מתאימים, אתה יודע כמה זה כאב לי? ושבר אותי? טוב נו אתה בחור אין לך מושג מה עבר עליי. באותם הימים,אתה בילית עם חברייך ואני ישבתי והבטתי דרך החלון ואמרתי לעצמי: "איך לא אהבת אותי? הרי הוכחת לי דרך סימנים דרך מילים אומנם אתה לא אמרת אני אוהב אותך אבל זה היה ברור שאתה

מרגיש משהו" נכון? בטח זה נכון אתה הרגשת כלפי רגש ולא אמרת

אני יודעת שעכשיו אני לא אוהבת אותך, אבל למה להשלות? אתה ידעת שאני אוהבת אותך נכון? אין צורך אני יענה על השאלה אתה אכן הרגשת משהו כי אם לא הרגשת היית מתנהג אחרת מכפיי שהתנהגת כלפיי

אני מעריכה אותך באמת, שינית את חיי באותה תקופה, אבל אתה יודע? רוב הזמן השתנתי לבדי התבגרתי,למדתי,הבנתי המון דברים שלא הבנתי אותם קודם

אני יכולה לספר לך על זה, ולפרט לך מה הלך במחשבות שלי,באותם ימים

שחשבתי שנוכל להיות יחד,אתה יודע מה הכי מצחיק?שתמיד אבל תמיד לא כעסתי עלייך,הרי כעס זה אהבה מי שכועס בעצם מביע אהבה, ואצלי זה היה ככה הרי אני לא שונאת אותך.

תבין שינת את חיי, וניפגשנו המון. ולא אמרת דבר אולי היית המום, או לא רצית להיפגע, הרי אנחנו באמת בוגרים כעט, ומבינים אולי קצת מהחיים כי כל יום תאמין לי לומדים קצת. אני רציתי לשלוח לך מיכתבים איך חברה שלי יעצה לי שזה לא יעזור

אני חשבתי עלייך המון פעמים,ובאמת אהבתי אותך אולי התבישתי מחשש שתיצחק אבל כבר אין לי ממה לחשוש הרי מאהבה לא מתבישים ואני לא מתבישת שאהבתי אותך

להפך אני גאה בזה.

אני יודעת שיש אנשים שקינאו ולא רצו שנהיה יחד, אני הבנתי את זה מהתחלה,פעם כעסתי עליהם,כיום לא קינאה זה לא דבר חיובי שכדאי להתעסק בו אתה יודע

כל מישפט שאני שלי מתחיל ב"אתה יודע" אני מרגישה שאני כותבת לך

אילו היית יודע איך אהבתי אותך,חברות שלי השתגעו ממני,אני חושבת שאתה היית האהבה הכי ענקית שהיתה לי וכן שינתה אותי בזכותך למדתי דברים והבנתי הכל אתה היית הדבר הכי מתוק,אפילו שלא יצאנו או התנשקנו, או בילנו אתה הדבר הכי טוב שקרה לי

ואני אזכור אותך תמיד,כי אתה בן אדם טוב והדמות שלך

תהיה איתי ותלווה אותי לנצח

יש עוד המון דברים שאני רוצה לומר לך לספר לך,להראות לך אולי פעם שניפגש אני אוכל לומר לך את מה שיהיה על ליבי איך אהבתי אותך למרות שקצת שיחקת קצת המון. אבל סלחתי לך כי אתה היית האהבה שלי, והדבר הכי טוב שקרה לי

ואותך באמת אנצור לי בלב,אפילו שלא נהיה יחד עצוב נכון? אבל זה כבר לא כי הזיכרון ממך מתוק כדבש ואותו אזכור תמיד מוזר רק שאתה עדיין מופיע בחלומות שלי עדיין

מוקדש לבחור שאהבתי, ועדיין אוהבת 

תודה רבה לכם שקראתם