אוקי, אני אעשה את זה. קצר וחד. שלא תצפו ליותר מידי. כל אחד יודע את מה שאני הולך להתוודות עליו, זה לא משהו שקשה לראות אתו ישר . לא משהו ענק כזה, כמו פשע, או משהו... זה משהו על התכונות שלי, שכשחושבים עליו קצת רואים שהוא לא כל כך בסדר. אתם יודעים, מידות וכאלה, מסוג הדפקטים שיש לכל אחד איפושהו אצלו, כי כל אחד בעולם הזה יודע, שאף אחד לא מושלם. אז זהו, גם אני לא מושלם, ובגלל זה אני הולך להתוודות, אפילו שיכול להיות שאני בכלל לא צריך, כי מה שאני הולך להתוודות עליו הוא ממש משהו שמותר שיהיה לבנאדם, בגלל מה שאמרתי מקודם, שהוא לא מושלם וכל זה. שלא תחשבו לכם שזה קל, פתאום להגיד ככה את הכל בקול, בכולופן זה משהו שמתביישים בו, אפילו שזה טבעי בכלל. וגם, שאם נגיד היו נותנים לי לבחור את החסרונות שלי אני חושב שהייתי בוחר חסרונות אחרים. נגיד הבנאדם יעדיף בטח רגליים מכוערות ופרצוף יפה, ולא רגליים יפות ופרצוף של תפוח אדמה, למרות שזה לא בדיוק כמו חסרונות במידות וכאלו, אבל אני חושב שזה בטח לא שונה ממש, כי החיסרון שלי הוא ממש דומה יותר לפרצוף של תפוח אדמה, אז בטח אתם מבינים שזה מסובך לי בגלל זה להתחיל. ת'אמת לא הייתי מתחיל עם כל זה בכלל, אם לא המחנך שלנו, שאמר שבשביל לחזור בתשובה חייבים לפני זה להתוודות על החטאים, וחבר שלי שאל אם כולם חייבים אפילו אם אין חטאים, והמורה אמר שחייבים ושאין בנאדם בלי חטאים, שאפילו למורה יש חטאים, את זה שיש לו חטאים כבר ידעתי כי פעם הוא שלח אותי למנהל למרות שזה בכלל לא היה מגיע לי. המורה אמר שגם מישהו שצריך להשתפר במשהו ושיש לו חיסרון צריך להתוודות. בטח שאני רוצה לחזור בתשובה, אני לא מכיר אפילו משוגע אחד שלא רוצה, גם כל החברים שלי תכף סיפרו את כל החטאים שלהם, כמו א'רון שסיפר על הלדרמן שהוא גנב למרות שכולם ידעו את זה, אבל אפילו עמית התוודה שפעם הוא התפלל שאבא שלו ימות, ואפילו שהוא כבר לא מתפלל בכלל, הוא פוחד שבסוף אבא שלו ימות בגלל התפילה הזותי. בחיי, כל הכיתה שם אמרה וידוי ואני לא אמרתי כלום כי אין לי חטאים מגניבים כאלה, יש לי רק כמה חסרונות שאני די מתבייש בהם, וזהו נראה לי. אני יודע על בטוח שאם אני לא אתוודה עכשיו אז אני כבר לא יעשה את זה בכלל, ואז כבר לא יהיה לי סיכוי לחזור בתשובה בטח לא בראש השנה הזה ואולי אפילו אף פעם. טוב, אבל בטח לא חייבים שכולם יראו את הווידוי שלי, כאילו, בטח מותר לי להתוודות לפני עץ או משהו, כי באמת אני מתבייש, וחוץ מזה שזה דברים שבטח יכולתם לשים לב אליהם לבד, ובטח אלוקים יסלח לי על זה.