LOVE IS FOR EVER! היי שלי הלילה, זה כל מה שאני מבקש. הכניסי אותי תחת כנפך, תסוככי עלי מאורו החזק של החטא, היי השומרת שלי- רק היום. זה חלש ברקע ומתגבר נוספים לזה צלילים, אורות, גוף, נפח ומשמעות. בתהליך של התהוות בעולם של מכונות יש רצון, אבל רצון ללא תשוקה לא יעזור לנו. אנחנו יודעים שרק הרצון והתשוקה יחדיו יחזיקו את ראשינו מעל המים . קור מכאני ועשן העלימו אותך מהעין, שמתחילה לדמוע, והרחיקו אותך מליבי, כנגד רצוני. זז להתחמם, לא רוצה לקפוא בין ים של צינורות, של אנשים, של מכונות. " תזוז " את לוחשת משום מקום, היישר אל תוך אוזני ומעבירה את ידך אל מול גבי המסתמר בעוד אנו נוסעים ברכבת התחתית, שבאופן פרדוקסלי מייצגת את כל פחדינו- כולם. חושך – עם קולות רועמים שמתגברים אני יודע, מוצאים אותנו, מכניסים אור למקום השקט שלנו – ואור חזק כמו החושך מעוור. את מניעה את שפתייך בתפילה חרישית. " למי ? " ובחצי חיוך את עונה " למי שרק שומע ". אז אני מקשיב ולא רק שומע, ממלא את בקשתך החרישית. לוקח אותך בקצב הכי מהיר שרק הולך ומתגבר אל החופש, מתיר את צינורות האנשים והכבלים האלקטרוניים ונותן רק למקצבים שנכנסים דרך רגלינו להשפיע בכל הגוף. אנחנו ממריאים. אדום עמוק נכנס לעיניי, מנסה לצעוק פותח את פי ויוצאת הדממה. שנינו מרגישים את הלחץ הגובר בפנים, הלב דוהר אל עבר האופק רוצים להרגיש חופשיים - רוצה להיות את רוצה להיות אני הלילה הופך ליום ואנו נוסקים, לבד, מוקפים באנשים בקבוצה, שכל אחד הוא אינדבדואל ורק שנינו חצאים של אחד שלם. למה את תמיד מתחבאת ? תצאי. אהבה זה לנצח, אהבה לעולם לא תמות.